Mythcraft RPG - Infernus Role Play

DontusRectus

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu tanıtım sayfası 10.09.2016 tarihinde Infernus RPG isimli sunucuyu tanıtmak için için hazırlanmıştır.
Kusursuz bir RolePlay deneyimi için Infernus RPG!
Gerçekçi sistemleri, kusursuz hikayesi ve eşi benzeri görülmemiş dev gibi haritasıyla;
50'den fazla mekan,
Sende bu dünyada yer almak istiyor musun?
Başvurunu yap ve bize katıl.
Nysra'da ki bir köyde basit birisi olarak başlayıp, belki ileride kendi halkına hükmedeceksin?
Ve unutmayın...
Evrenimiz bir kumaş parçası ve sizlerde terzisiniz.

Forum: http://infernusrpg.boards.net/

Infernus RPG, Mythcraft Oyun Grubu’nun Türk oyunculara yönelik ikinci Minecraft tabanlı rol yapma projesidir. Bundan önceki projemiz olan Middle-Earth RPG 2012 yılının Ağustos ayında başladığı serüvenini 2014 yılında 2 yıldan uzun bir süre sonra yeni bir sunucuya hayat vermek için nihayete erdirmiştir. İki yıllık deneyimimizin sağladığı avantajlarla yeni ve daha gelişmiş sistemler ile Infernus RPG’yi sizlere sunuyoruz. Infernus RPG Baş Admin leke93 tarafından yazılan özgün hikâyesi, büyük, etkin ve interaktif haritası, adil yöneticileri ve daha pek çok özelliği ile hizmetinizde.

Sene; Afetten Sonra 300… Diyarın en görkemli medeniyetlerine ev sahipliği yapan Tryx kıtasının Afet ile birlikte çöküşünün ve sağ kalanların çöken kıtanın kuzeyindeki Nysra adasına sığınmasının üzerinden tam 300 yıl geçmiştir. Nysra, görünüşte Afet’ten etkilenmemiş gibi dursa da adanın iklimi büyük ölçüde bozulmuştur. Önceden kendisini belli etmese de Afet’ten Sonra 300’de etkisini tam anlamıyla gösteren sert kuraklık sebebiyle insanların hüküm sürdüğü topraklarda kıtlık başlamış, kıtlık insanların topraklarını paylaştığı cüceleri de etkilemiş ve gerek doğudaki Orclarla, gerek de batıdaki Elflerle olan ticareti zedelemiştir. Adanın bu zor halinde insan krallıkları suçu birbirlerinde arayadursun; kökleri Tryx’ın Aesir İmparatorluğu'na dayanan Vinas Şövalyeleri, kuzeydeki topraklarını yabancılara kapatıp ordularını toplamaya başlamıştır. Başta güneydeki Delamore ve ardından tüm Nysra, Vinas’ın savaş hazırlıklarına dair söylentilerle çalkalanmakta ve Delamore Limanı'ndan yayılan söylentiler hem savaşı, hem de insanların son iki yüz yılda unuttukları bir kavramı rüzgâr gibi taşımaktaydı.

Hikayemiz, kendi kurgularımızla özgün bir biçimde yazılmış, buna karşın evrende bulunabilecek ırk ve mekanlar bizim hayal gücümüz önünde istediğimiz gibi şekillenebilecek bir özgürlüğe sahip olmuştur. Çoğu benzer evrenlerde karşılaştığımız; Elf, Orc, Cüce yahut Gnome gibi karakter ırkları, Infernus'un geniş evreninde bulunmaktadır.

Bu geniş dünyada, kıtalara her ne kadar eşit dağılmasalar da, Nysra adasında birçok farklı ırk ve karakter ile karşılaşabilecek ve bu ırkların karakterlerine bürünüp rol yapabileceksiniz.

Hikayemiz Nysra adasında, Waylan'a bağlı Forlino Düklüğünde başlıyor. Forlino çevresinde var olan yabani olmayan, Gnome, Cüce gibi ırklar ile de oynama şansınız mevcuttur. ırk seçeneğinde neredeyse limit olmayıp tamamen oyuncularımızın hayal gücüne bağlıdır. Erişimde bulunabileceğiniz ırklar hakkında daha fazla bilgiyi forumumuz dan edinebilirsiniz.

Amacımız oyuncularımızın kendilerini rahat hissedebilecekleri, roleplay'i öğrenmeyi amaçlayan hırslı oyuncuları ve bu konuda zaten deneyimli oyuncuları aynı potada buluşturan, keyifli ve nitelikli roleplay ortamımızı sürekli olarak devam ettirmektir. Oyuncuların saygı çerçevesi içerisinde kendilerini özgürce ifade edebilecekleri, aynı saygıyı diğer üyelerden görebilecekleri sunucu üstü bir topluluk yarattık, amacımız bu topluluğu yani Infernus Ailesi hiç durmadan, yorulmadan genişletmektir. Oyuncularında haklarının olduğunun bilincinde olarak kendimizi sadece minecraft ile sınırlamayıp Dünya'dan incelediğimiz örnekler ile kalıcı bir sunucu hukuku yarattık ve bu hukukun her ne olursa olsun sunucumuzun ve oyuncularımızın haklarının devamlılığının güvencesi olmasını amaçladık.

Sistemlerimiz arasında oyun içi 'sistematik' etkisi olan ayrıca 'rolsel' etki yaratan sistemlerimiz de mevcuttur.

Sınıf Meslek Sistemi:
Oyun içerisinde karakterlerin beceri alanlarına göre yapabilecekleri iş ve yetenekleri için hazırladığımız, 20'den fazla seçeneği olan Sınıf Meslek sistemi, hem adil bir oyun için hemde gerçekçilik açısından çeşitli ekleriyle sizlere sunuyoruz.

İnteraktif Harita:Elbet hepiniz Skyrim oynamış ya da duymuşsunuzdur.Her adım başı, karşınıza Doğa'nın sunduğu harikalar ve özenle yapılmış yapı ve gerçekçi mekanlar ile, sizlere Skyrim'in interaktif haritasından aşağı yanı kalmayan bir harita sunuyoruz.
Düzlüklerde karşınıza çıkabilecek, özel bitkiler, yeni çiçek türleri, bal kovanları, tavşan yuvaları ve aklınıza gelebilecek türlü doğal etken, sistematik bir şekilde sunucumuzda mevcuttur.Bu sistem, eşi benzeri görülmemiş derecede geniş çaplı olup, bu güne dek gelmiş geçmiş hiçbir sunucuda göremeyeceğiniz detaylara sahiptir.Sistemin büyüklüğü açısından ilgili videoları seyretmeniz, sistem hakkında detaylı bilgiye sahip olmanızı sağlayacaktır.

Meslek Zanaat Sistemleri: Bu toplu sistem, yaptığınız mesleğin zanaat sistemi ile, Crafting Table'ı kullanarak Vanilladakine neredeyse benzer, ama farklı yeni silahlar ve aletlerle özel ve eğlenclei bir zanaat sistemi sunuyoruz.

Para Birimleri: Her kıtanın hatta her halkın kendine özgü bir para birimi var.Sanal para sunmuyoruz, gerçekçi maden paraları artık sizlerle.

Temel İhtiyaçlar Sistemi: Karakteriniz artık susayacak ve uykusu gelecek.

Meslek Gelişim Sistemi: Karakteriniz yaptığı işte uzmanlaşabilir, becerileri gelişebilir.

Zar Sistemi: Her ne kadar size tam anlamıyla DnD'nin zar sistemini sunamasak da, 20'lik zar sistemimiz sizin için basit, sistem için komplike ve gerçekçi DnD benzeri zar sistemimizle kaliteli bir oynayış sunmayı hedefliyoruz

İlahi Adalet Sistemi:Yağmur yağarken caddelerde koşturmak ha? İlahi adalet, sizi hasta edebilir, dikkatli olun.Geceleri ormanlara tek başınıza çıkmayın, hatta evinizden çıkmayın.Nysra tehlikeli bir yer, karakterinizin hamleleri, sistematik olmayan, ilahi adaletin etkisiyle şekillenebilir.

Karakter Kişilik Grupları:Bir çoğunuz bunu "Alligments" olarak bilecektir.Bu sistem tamamen karakterinizin kişiliğinden ve ruh halinden çıkmamanız, karakterinizin kişiliğine bürünüp onu doğru canlandırmanız için hazırlanmıştır.

Alkol Damıtma Sistemi: Artık varillerde bira ve şarapları bekletiyor ve her biri birbirinden farklı kıvamlarıyla alkol çeşitliliğini arttırıyoruz.

Bu kadar mı? Elbette hayır.Daha fazlasını forumlarımızda bulabilirsiniz.

Haritamiz baştan aşağı özel programlar ve el emeği kullanılarak hikayemizdeki mekanları andırması amacıyla yapılmıştır. 14,900x7,900 blok büyüklüğünde olan haritamız büyük Nysra adası ve çevresindeki küçük adalardan oluşmaktadır. Haritamız büyüklüğü nedeni ile role parça parça açılacaktır.

Sunucu ana dili İngilizce olduğu için başvurunuzu İngilizce yapmanız beklenmektedir fakat dil ile ilgli sorunlar yaşayan oyuncular için özel mesaj yolu ile yardımda bulunabiliriz.

Sunucu forumu: http://infernusrpg.boards.net/

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Güzel Gözüküyor :D konu güzel ,resimler güzel daha nediyeyim :D

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
başarılar. Umarım çoğu rpg gibi ortasında bırakmazsınızda gelip oynarız

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yine mi başvuru...

Semih68

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
güzel olacağına inanıyorum.başvuru da sıkıntı çeken arkadaşlar veya daha fazla bilgi alamak isteyen arkadaşlar bana mesaj atabilir.

ruhemicix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
3 gün sonra açılacak normalde olsa bir ay beklerdik başka serverlar tabi :3

KoseKoyun

> Koyunun Hası <
En iyi cevaplar
0
Sunucu tamamen yabancı dil mi ?

Semih68

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır.Türkçe ve İngilizce olacak.Türklerin grubu ayrı yerde yabancılarınki ayrı yerde.(Tabii isterseniz yabancılarla rol yapmaya gidebilirsiniz orada bir kısıtlama yok.)
Whitelist konusu üzerinde çalışıyoruz. DontusRectus'a ya da Bana whitelist konusunda ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Skype chatimiz mevcuttur.İsteyen arkadaşlar buradan veya özelden Skype adreslerini yollarlar ise ekleyebiliriz.

rockendark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servere girmek için kılı kırk yarıp başvurudada bulunacağız artı ip adresini bile göremediğimiz bir sw olacakki içinde ne ararsan olacak ip adresi göremedim

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim ve Bizim gibi Arkadaşlar için aşırı karışık bir sunucu olduğunu düşünüyorum. hiçbir şekilde yardımcı olmuyorsunuz, şimdiye kadar mesaj atan kişilere'de yardım etmemişsiniz. Sunucuda Rol yapmayı gerçekten isterdim fakat kimseye yardım edilmiyor, Türklerden çok yabancılara daha çok yardım ediliyor. Aşırı karışık bir kayıt sistemi var, fazla kişi geleceğinden şüpheliyim.(Türklerden.)