NACSSHOST.COM - En Uygun Fiyatlar, Kaliteli Hizmet ve Maximum Performans İçin | Bizde Oyuncuyuz. :)

NacssHost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Az önce bir mesaj yazdım ve saniyesinde cevap verdiler. Şans eseri 1 ay kullanmıştım. Kullandığım kadarıyla mükemmel bir host ayrıca fiyatları da hizmetlerine göre çook uygun. Tavsiye ederim.
Yorumunuz için teşekkür ederiz, tekrar sizleri aramızda görmek dileğiyle. :)

Fiyatlar düşük,kalite yüksek :1:
Yorumunuz için teşekkür ederiz artık fiyatları daha düşürüp daha iyi kalite için çabalıyoruz. :)

Konu tasarımımız ve fiyat listemiz yenilenmiştir.

Vantoxic

Merdivensizdeolsankendibaşınayukarıyaçıkacaksın
Asistan
Değişim Destekçisi
En iyi cevaplar
3
Yeni konu tasarımıyla birlikte daha iyi gözüken bir host firması :kalp:

PoiNeeT

"İstikbal Göklerdedir..."
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Kullanmaya başlayalı bir kaç gün oluyor ama bu bir kaç gün içerisinde daha önce kullandığım diğer host firmalarından daha çok beğendim. Ayrıca her türlü soruma cevap verip, her konuda yardımcı oldular. Tavsiye edebileceğim bir firma.

NacssHost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Yeni konu tasarımıyla birlikte daha iyi gözüken bir host firması :kalp:
Değerli yorumun için teşekkür eder sunucu açarsanız sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kullanmaya başlayalı bir kaç gün oluyor ama bu bir kaç gün içerisinde daha önce kullandığım diğer host firmalarından daha çok beğendim. Ayrıca her türlü soruma cevap verip, her konuda yardımcı oldular. Tavsiye edebileceğim bir firma.
Değerli yorumun için teşekkür ederiz, asıl amacımız zaten herkese en yüksek kalitesi, en iyi desteği ve en sağlıklı hizmeti sağlayabilmek. Bunları da sanırım müşterilerimizin memnuniyetine bakacak olursak sağlıyoruz. :)

EnderrOyuncu

* MC.ENDEROYUNCU.COM *
Süper Üye
Sponsor
En iyi cevaplar
3
Amacım kötülemek değilde İŞLEMCİ FİYATI 130 TL olan Xeon5670'ler artık ölmedimi ne dersiniz?
Yeni şeyler deneyebilirsiniz ben xeonla gelişeceğinizi sanmıyorum.

NacssHost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Amacım kötülemek değilde İŞLEMCİ FİYATI 130 TL olan Xeon5670'ler artık ölmedimi ne dersiniz?
Yeni şeyler deneyebilirsiniz ben xeonla gelişeceğinizi sanmıyorum.
Yorumun için öncelikle teşekkür ederim, fiyat/performans ürünleri sağlıyoruz ve yeni bir firmayız zamanla zaten yeni işlemcileri hiç görmediğiniz fiyatlardan ekleme düşüncemiz var.
Bu arada 130₺ nerede gördün acaba, söylersen 2 çift alacağım yeni makine için. (!) :1:

EnderrOyuncu

* MC.ENDEROYUNCU.COM *
Süper Üye
Sponsor
En iyi cevaplar
3
Yorumun için öncelikle teşekkür ederim, fiyat/performans ürünleri sağlıyoruz ve yeni bir firmayız zamanla zaten yeni işlemcileri hiç görmediğiniz fiyatlardan ekleme düşüncemiz var.
Bu arada 130₺ nerede gördün acaba, söylersen 2 çift alacağım yeni makine için. (!) :1:

:)

Ek olarak yurtdışı bahanesi falan ben kendi bilgisayarıma aldım bunlardan .s