Nasıl bir rol dünyası isterdin..

Edindiğim sunucuyu merak eden varmı?

• Yep.

• Nope.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft'ı hepimiz biliyoruz bu sitede olduğumuza göre kim bilmiyordurki..

Açıkçası Minecraft'ın nerdeyse bir az bölümü Rol yapıyor sanırım.

Nasıl bir rol yapmayı nasıl bir rol sunucusunda olmayı nasıl bir çağda geçtiğini söyleyin bana meraklanıyorum kaç rol'e hevesli insan var diye.

Benim takıldığım bir sunucu var 300 kişi falan giriyor Elit RP diye adlandırıyorum onları fakat Hard RP'ler aslında.

Modern çağda geçiyor

Trafik:Var
Çatışma:Var
Haber:Var
Telefon:Var
Araba:Var
Adalet:Var
İnşaat:Var
Askeri savaşlar:Var
CIA diye bir örgüt:Var
Orda her şey aynımı:Hayır orda Sprite yerine Sprunk var :p örneğin GTA V yerine GITA V var

Yani kısacası benim istediğim ve edindiğim bir sunucu var bile sizinde öyle bir sunucu isteğiniz oldumu?

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben orta çağda gecen bir rol sunucusunda şövalye olarak rol yapmayı isterdim kral bana görev verecek bende uygulayacağım ülkeyi koruyacağım kahraman olacağım.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben heralde RPG bir oyunun içine hapsolmuş biri olurdum suikastçı olurdum ve tek başıma yaşardım farm yapardım vb.
WynnCraft oynuyan veya oynamış olan?

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha önce oynamadım en son 2014 yılında bukkitte bulundum minecrafttı bıraktım sonrada zaten 300 kişilik rol sunucusunu bulunca yaşamaya başladım :D

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Modlu Bi Roleplay Server Vardı 2 yıl önce girmiştim(İnternetten aradım modlar:Flans Mod-Flans Mod:Citizen Pack-Flans Mod:Manus WWII Pack-Custom NPCs-SecurityCraftII-(Bide Shaders Vardıda Adını Bulamadım)-The Iphone Mod-Custom_Shiperry)Baya Güzeldi ip:
usa.mdrp.net (mod paketini kendi indirmiyor sitesinden siz indirceniz.RP Serverinin konusu 2016)

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence orta çağ da geçen görevli bir RPG sunucusu olsa daha iyi olur işin içine büyü gibi şeyler girmese mesela ortaçağda kendi halinde yaşayan bir köy sonra başka köylerle etkileşime geçen savaş açan antlaşma yapan bir sunucu full onu oynardım.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben efsanevi bir hikayesi olsun isterdim öyle olmalı ki "Vay... be... Bu..." dedirtmeli bana. Ve tabi ki yeni çağ değil :| . Kılıç kullanmak müthiş bir şey!

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tabikide oldu.

Müslüman olmasaydım ve Hacker olsaydım, Bütün orta çağ sunucularını çökertmekten zevk duyardım.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabikide oldu.

Müslüman olmasaydım ve Hacker olsaydım, Bütün orta çağ sunucularını çökertmekten zevk duyardım.
Dissleyin @adenzu54 @TrRolLing

Modlu Bi Roleplay Server Vardı 2 yıl önce girmiştim(İnternetten aradım modlar:Flans Mod-Flans Mod:Citizen Pack-Flans Mod:Manus WWII Pack-Custom NPCs-SecurityCraftII-(Bide Shaders Vardıda Adını Bulamadım)-The Iphone Mod-Custom_Shiperry)Baya Güzeldi ip:
usa.mdrp.net (mod paketini kendi indirmiyor sitesinden siz indirceniz.RP Serverinin konusu 2016)
Hala açık mı?

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar bahsettiğim sunucuyu merak eden varmı , varsa skype mount444 ekleyin oradan açıklamalı anlatayım sunucuyu (reklam gibi oldu ama 300 kişi olunca sıkıyor birazdaha kişi gelmeli :D)