Nasıl site açabilirim.

SedatRx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar daha önceleri birçok kez blogger v.s ücretsiz site açtım ancak şimdi sıfırdan bir parayla blog sitesi açmak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Blog sitesini nasıl açabilirim. Domain hosting v.s nerden alıcam. Nasıl kurucam detaylı olarak anlatabilirmisiniz. Veyahut yardımcı olmak isterseniz özel konuşmaya gelebilirsiniz. Çok yardıma ihtiyacım var..

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
www. hostinger web.tr/ucretsiz-hosting
Daha detaylı bilgiyi verdiğim siteden alabilirsin, ücretli de alabiliyorsun bu verdiğim site`den.

SedatRx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
www. hostinger .web.tr/ucretsiz-hosting
Daha detaylı bilgiyi verdiğim siteden alabilirsin, ücretli de alabiliyorsun bu verdiğim site`den.

Onu demiyorum hosting ve domain aldık diyelim nasıl birleştiricez falan filan

KollarimiVerin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Domain, Fiyatları sana pahalıya patlayabilir.
Bütçeni söylersen daha yardımcı, olabilirim. :D
Buradan, http://www.isimtescil.net/DomainPriceList.aspx
Domainlerin hangi fiyatla başladığını görebilirsin
gördüğüm kadarıyla, Kampanyalı imiş.
Bu yüzden, indirimli satın alabilirsin.

Couzens

Hertürlü Plugin Paketi Satılır . DarkTeaM.
En iyi cevaplar
0
Domain alırsın goddady den 6 TL ye sonra hosting alırsın hostingi aldığın fermanın name server bilgileri yazar onları domain de belirtilen yere yazarsın bağlanır çok kolay

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Nitrado üzerinden alabilirsin ancak baya bir pahalıya patlıyor diyebilirim. Hem "Web Adresi"ni satın alıyorsun, hem de depolama alanını. Web Adresi yıllık 40TL, aldığın alana bağlı olarakta bir kısım ücret veriyorsun. Tasarım vs. desteği sağlıyorlar mı bilmiyorum. Filezilla vs. giriş bilgilerini veriyor. Kendim yüklemiştim. O yüzden bir fikrim yok. Nitrado üzerinde senelik olarak sitenin gideri yanılmıyorsam 160 TL falan oluyordu. Her hangi bir kapanma, çökme gibi bir sıkıntıları yok zaten.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu kısa videoyu izledikten sonra neden siteni GoDaddy üzerinden açman gerektiğini daha iyi anlayacaksın:
Anlamadıysan daha güzel açıklayan bir ablamız daha var:
Müşteri yorumu:
Artık bebeler bile anladı: