Naturalcraft.Keyubu.com|Yeni Açıldık | SURVİVAL | Birbirinden Güzel Sistemler | 1.8| Takım Turnuvaları | Haydi Sende Aramıza Katıl

ataege196

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Samet77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
arkadaşlar haritası iyi ama server yönetmeyi bilmiyorlar adam vip kesti diye hile dediler gitti perma attı bende yetkililer çok kötü dedim direk perma attılar durduk yere adamlara mute attı bide neden 10 kişiyiz diyo işte buyüzden
Bu durum için çok özür dilerim bir gün sunucuda yoktum ve neler olmuş bir yetkili arkadaşım hacklere ban atmış haksız banlar kalktı haklı olarak atılan banlar duruyor tamamen bizim suçumuz bizim hatamız lütfen özürlerimi kabul edin.(Bir daha olmıyacağına söz veriyorum.)

fahretdin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu tarz sunuculara artık pek girmiyorum, ama genede başarılar dilerim.

fahretdin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sürümle alakalı değil, sadece artık survival/faction sunucuları bayıyor. Daha çok yapı yapma üzerine ya da avatar plugini olan sunucular ilgimi çekiyor.

Samet77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sürümle alakalı değil, sadece artık survival/faction sunucuları bayıyor. Daha çok yapı yapma üzerine ya da avatar plugini olan sunucular ilgimi çekiyor.
sunucumuzda birçok özellik mevcut claimde pvp kapalı olduğu için rahatça buildinizi yapabilirsiniz

ataege196

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu durum için çok özür dilerim bir gün sunucuda yoktum ve neler olmuş bir yetkili arkadaşım hacklere ban atmış haksız banlar kalktı haklı olarak atılan banlar duruyor tamamen bizim suçumuz bizim hatamız lütfen özürlerimi kabul edin.(Bir daha olmıyacağına söz veriyorum.)
giden gitmiştir...

Samet77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
yeni çiftlik sistemi getirilmiştir /çiftlik güncel +

Fzoe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konunuz biraz daha geliştirilde gayet güzel ve hoş olacaktır başarılar dilerim.

IHateSinekeu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok güzel bir sunucuydu . Yetkilileri samimi ve ilgiliydi , dc ortamı Cok güzeldi ama server rise crafta devredildi ve gitmenizi asla tavsiye etmiyorum. Rise Craftin kurucusu kadar iğrenç bir insan görmedim . Dc de serverın devredilmesi ile ilgili konuşurken herkes, ben emeklerimiz gitti bunca oyuncu geri gelir mi dedigimde "siktir git o zaman" diyip beni dc sunucusundan banladı. Öncelikle küfür etmen çok saygısızca ve karaktersizligini göz önüne sunuyor. Bir bayan ile nasıl konuşman gerektiğini ögrenmelisin arda. Böyle saygısız insanlarin serverlarında oynayan oyuncuları anlamıyorum. Ve natural craft yetkilileri 'yeni bir server açarsanız kesinliklr orda olacagımdan emin olun. Tek istediğimiz samimi bir kurucu ve güzel bir dc ortamıydı oda sizde çok icten bi şekilde söyleyebilirim ki var . ' iyi forumlar