NavronGame 1.14.4 Emek Survival Sunucusu | oylama sk, skin, açık arttırma, economy, spawner kırma, meslek, renkli tabela ÇOK DAHA FAZLASI BU SUNUCUDA!

NavronGame

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
navron.minecraftoyna.com
Oyun Sürümü
1.14.4
Sunucu Slotu
100
Sunucu Türü
Emek survival, Hardcore Survival
GEL OYNA TAD ALMASAN SANA BORÇLUYUZ!

140866
140867
140868
140869
140870
140871
140872
140873

Mcdelisiyoutube

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bende oynadım bur da ama kapanıp duruyo server sürekli oynamayın bence çünkü yapılmıyo bir şey x_x

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun gelişmesi lazım isterseniz size birkaç sistem temini yapabiliriö discord eklerseneiz

xomi

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kapanıp duruyo güvenip build yapamıyoz!

Ahmetbabo

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ne zaman baksam kapalı hep emeklerim boşa gittti :sinirli::sinirli:

NavronGame

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende oynadım bur da ama kapanıp duruyo server sürekli oynamayın bence çünkü yapılmıyo bir şey x_x
Merhaba Mcdelisiyoutube, server yeni olduğundan birçok açık var ve bunları oyunculara zarar verebilecek açıklar o yüzden servere stop çekmemiz gerekti bundan sonra serverde reload ve stop çekilmeyecektir. İyi Oyunlar :)

NavronGame

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kapanıp duruyo güvenip build yapamıyoz!
Merhaba xomi, kapanması bi nevi bakım modudur sunucumuz yeni açıldığından öyle sorunlar yaşamaktayız serverin bir daha açılmaması gibi bir lüksü yok şuanda server 45 günü var ve uzatılacağını size teymin ederim. İyi Oyunlar. :):)

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuza yeni eklentiler eklemeniz gerekir .Aralarda gereksiz plugin seziyorum . Başarılar....

NavronGame

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sitenizede baktım Premiercraftın birebir aynısı! Utanmanız yokmu? Yazılara fotograflarlara kadar aynı! Kopyala yapıştırla sunucu olmaz umarım hak ettiğiniz yeri bulursunuz. Burada emekle açılmış sunucular arasında belli oluyor zaten her şey.
Merhaba, eğer sunucumuza gelip oynasanız plugin paketinin aynı olmadığının farkına varırsınız gerek plugin olarak gerek map olarak hepsi bize aittir buna adım kadar eminim tabii ki o sunucuda oynuyorsun ve serverimiz daha iyi oldugundan eleştiriyorsunuz hakkınızdır gelip sunucumuzda reklam yapmaya çalışmanızda doğrusu takdir edici. Sitemiz konusuna gelirsek fotoğraflar size ait değil ve telif hakkıda yok bunda netleşelim böyle durumda siteyi aynı yerden açmışız ozaman tüm sunucular sizden kopya çekiyor sunucunuzda başarılar dilerim.. İyi günler

Arturito

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba, eğer sunucumuza gelip oynasanız plugin paketinin aynı olmadığının farkına varırsınız gerek plugin olarak gerek map olarak hepsi bize aittir buna adım kadar eminim tabii ki o sunucuda oynuyorsun ve serverimiz daha iyi oldugundan eleştiriyorsunuz hakkınızdır gelip sunucumuzda reklam yapmaya çalışmanızda doğrusu takdir edici. Sitemiz konusuna gelirsek fotoğraflar size ait değil ve telif hakkıda yok bunda netleşelim böyle durumda siteyi aynı yerden açmışız ozaman tüm sunucular sizden kopya çekiyor sunucunuzda başarılar dilerim.. İyi günler

Premiercraft benim serverim değil 1 saat ya oynadım ya oynamadım dün server ararken gördüm. Serverinizin daha iyi olduğunuda idda etemek istiyorsanız bence daha da gelişmenizin gerek sunucu bu haliyle sanki kopya gibi görünüyor kendi tarzınızı belli edin derim teşekkürler.

Moderatör tarafından düzenlendi: