Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft serverminecraft server

NBA 2K16

FantasticGamer

Marangoz
Mesajlar
60
En iyi cevaplar
0
Puanları
600
NBA 2K16
NBA 2K16, Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayınlanan bir basketbol simülasyon video oyunudur. NBA 2K serisinin 17. ve NBA 2K15'in devamıdır. 29 Eylül 2015 tarihinde Microsoft Windows, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 ve PlayStation 3 için piyasaya çıkmıştır. Ayrıca oyunun, Android ve iOS için bir mobil sürümü 14 Ekim 2015'te yayınlanmıştır. Oyunun 3 ana kapağı vardır. Birinde New Orleans Pelicans'tan Anthony Davis, diğerinde Golden State Warriors'tan Stephen Curry ve sonuncusunda ise Houston Rockets'ten James Harden yer alıyor. Oyunun kapakta Michael Jordan'un bulunduğu özel sürüm versiyonu da mevcuttur. Ayrıca diğer ülkeler için de NBA'de oynayan yabancı oyuncular ülkelerine göre oyun kapaklarında yer almıştır.​

NBA 2K16, National Basketball Association (Ulusal Basketbol Federasyonu) deneyimlerinin bir simülasyonudur. Oyuncular, MyCareer, MyTeam ve standart oyunlar gibi çeşitli oyun modlarında gerçek ya da yaratılan oyuncularla ve takımlarla NBA maçlarını oynar. Ligler olarak oyuncular; normal sezon NBA oyunları, play-off oyunları, Yaz Ligi oyunları ve diğerlerini oynayabilir. Ayrıca NBA dışında EuroLeague takımları da bulunmaktadır. Kendi oyuncunuzu oluşturup tüm zamanların en iyi basketbol oyuncusu olmak için bir kariyer sürdürebilirsiniz. Aynı şekilde kendi takımınızı oluşturabilir, kurabilir ve özelleştirebilirsiniz. Herhangi bir oyuncunun görünümünü becerilerini ve özelliklerini de özelleştirebilirsiniz.
Oyundan bazı görsellerOynayanlar, kamera açıları, oyuncuların sunumu, ses seviyeleri ve gerçekçilik seviyesi gibi birçok yönünü kişiselleştirebilirler. NBA 2K16, diğer NBA 2K oyunları gibi, yorum, oyun öncesi gösteriler, yarım saatlik şovlar, maç sonrası oyunlar, tekrarlar, röportajlar, kalabalıklar gibi NBA oyunlarında yer alan her şeyle gerçek NBA kadar gerçekçi olarak pazarlanmaktadır ve gerçek oyuncuların hareketleri de buna dahil. Buna örnek olarak; oyun öncesi, maçın ilk yarısı ve maç sonrası gösterileri Ernie Johnson, Shaquille O'Neal ve Kenny Smith gibi isimler yapıyor. Ayrıca, oyunun ortasında oyun-by-play yorumu, Kevin Harlan, Clark Kellogg ve Greg Anthony tarafından gerçekleştirilirken, Doris Burke yan muhabirlik yapıyor. NBA 2K16, oyuncuların CPU'ya karşı ya da çevrimiçi diğer oyunculara karşı tek başına oynayabileceği çeşitli çevrimiçi ve çevrimdışı oyun modlarına sahiptir.​

Dip not olrak: Oyunun Soundtrack'leri DJ Premier, DJ Mustard ve DJ Khaled tarafından oluşturulmuş 50 farklı şarkıdan oluşmaktadır.

 

Ekli dosyalar

Üst Alt