Ne gibi Türkçe pluginler yazılmalı?

UnknownCommand

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba sayın forum üyeleri
Direk konuya geçmek istiyorum genelde az boş zamanım oluyor bu zamanımı plugin yazmak ile geçirmek istiyorum ama bir sunucu açmayacağım için bana lazım olmuyor bende sizlerin sunucularına yardımda bulunmak istiyorum eğer herhangi bir baştan yazılmış bir eklenti istiyorsanız sizlere yardımcı olmaya çalışacağım hem bu sayede kendimi denemiş olucam :)

Eğer ben yardım edemezsem forumdaki diğer eklenti geliştiricileri size yardım edebilir.
Lütfen minigames gibi büyük eklentiler istemeyin onlar karışık ve büyük şeyler oluyor.
Ayrıca öyle bir pluginin olmadığından emin olursanız sevinirim.(Zamanım boşa gitmesin)
Pluginlerin türkçe hallerini istemezsenizde sevinirim.
İstediğiniz pluginleri açık olarak atıcam yani düzenlenebilir olacaktır bilginize.

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minigameslerden herhangi birini yapsan çok iyi olur.

UnknownCommand

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minigameslerden herhangi birini yapsan çok iyi olur.
Biliyorum ama notuda okuduysan onda baya uğraş falan gerekiyor ayrıca karmaşık oluyor falan.
Herkesin isteklerine yer vermek istiyorum sonda eğer bir minigames isteğin varsa gerçekleştirmeyi deniyebilirim.

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biliyorum ama notuda okuduysan onda baya uğraş falan gerekiyor ayrıca karmaşık oluyor falan.
Herkesin isteklerine yer vermek istiyorum sonda eğer bir minigames isteğin varsa gerçekleştirmeyi deniyebilirim.

öğrenirsen aslında o kadarda zor değil xd

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
minigame yapmalısın özgün fikirli güzel bir şey, şu an eklenti bazında temel şeyler her yerde var özgün içerik bulmak zorlaşıyor ek olarak minigameler sandığın kadar yapılması zor değil kendi libini oluşturduktan sonra gerisi çok kolay, karışık ve büyük bir şey yapmak zorunda değilsin basit pvp mantığında ve ufak özelliklerinin olduğu bir olsa da olur

UnknownCommand

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
öğrenirsen aslında o kadarda zor değil xd

minigame yapmalısın özgün fikirli güzel bir şey, şu an eklenti bazında temel şeyler her yerde var özgün içerik bulmak zorlaşıyor ek olarak minigameler sandığın kadar yapılması zor değil kendi libini oluşturduktan sonra gerisi çok kolay, karışık ve büyük bir şey yapmak zorunda değilsin basit pvp mantığında ve ufak özelliklerinin olduğu bir olsa da olur

Anladım ama bir şey daha var zaten çoğu eğlenceli minigames her yerde var benim aklıma herhangi bir şey gelmiyor eğer bir fikriniz/fikirleriniz varsa birleştirmeyi deniyebilirim veya uzun süredir düşündüğünüz bir şey vb.

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anladım ama bir şey daha var zaten çoğu eğlenceli minigames her yerde var benim aklıma herhangi bir şey gelmiyor eğer bir fikriniz/fikirleriniz varsa birleştirmeyi deniyebilirim veya uzun süredir düşündüğünüz bir şey vb.
her hangi bir oyunu minecraft'ta aktarabilirsin minigameslerin çoğu birbirine benziyor, popüler oyunlardan ilham alabilirsin o oyunları yapmaya çalışarak minigames yazma mantığını çözer ve ilerde daha fazla fikir aklına gelir ve daha rahat hayata geçirirsin örn. lol fortnite gibi oyunları minigames olarak yapmaya çalış belki onları yaparken aklına başka bir şey gelir.

özet olarak, bir şeye başla gerisi illa ki gelicektir, boş boş oturursan fikir gelme olasılığı daha az olur