Nedir Bu 'rpg' Çılgınlığı?

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mount & Blade Warband da rol yapmak oldukça zordur... Zaten forum.minecraftturk de doğru dürüst rol yapmayı bilen yok ki sunucusunu açsın? Mount & Blade Warband gibi oyunlar MMORPG oyunları olduğu için bunlar 'RPG' 'nin alttan seçenekleri seçip, adam öldürmek olduğunu varsayıyor. Bu yüzden olgun bir toplum ve ya düzgün bir RPG sunucusu yok.

Emrecanmert Clownfish ses değiştirme cihazini kullanıpta kapatamayan çok insan var... Eğer M&B nin kurucusu BlackHawk'tan söz ediyorsan ben onla konusurken zaten Clownfish kullanmıyordu. 10 yılda bir yazılarının altında 'Clownfish' varmış gibi ingiliz bayrağı çıkıyor...

RocketQueenTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bide Metin2 oynayan 11 yaşındaki çocuk ''Metin2 MMORPG çok iyi oynuyorum'' diyip rpg nin anlamını bilmeden minecraftta rpg serverına girmeye çalışıyor. geçen gün bi brpg server başvurusunda gördüm adam başvuru formundaki soruları bilmiyorum diyor ve başvuru formu yolluyor birileri şunlara öğretsin :Dur:

xBOOMBERMANx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bide Metin2 oynayan 11 yaşındaki çocuk ''Metin2 MMORPG çok iyi oynuyorum'' diyip rpg nin anlamını bilmeden minecraftta rpg serverına girmeye çalışıyor. geçen gün bi brpg server başvurusunda gördüm adam başvuru formundaki soruları bilmiyorum diyor ve başvuru formu yolluyor birileri şunlara öğretsin :Dur:

10 dk güldükten sonra zarzor yazabiliyorum sonuna kadar sana katılıyorum

Exeroth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
RPG sunucusu işini başarabilmiş tek yer BukkitTürk'dür bence.Biz de onların yıkıntılarından devam etmeye çalışacağız.Dediğiniz gibi RPG sunucusu açmak zahmetli bir iş.Ekibinizin sağlam olması gerekir.Kendi ekibime bu yönden güveniyorum.Ancak çok fazla kişi Ekip etkisizliği ya da Plug-In eksikliği yüzünden başaramıyor bu işi söylediğiniz gibi.Yeterince olgun olmayanlar da işin cabası.

Bukkit Türk Ana Haber Bülteni:

Makinenin ustune ayran dokuldu sonra makineye kafa atip denize attik makineyi a.q

:D **********.org