Nedir Bu 'rpg' Çılgınlığı?

xBOOMBERMANx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
RPG sunucu kurmak zorlu bir iştir. Güçlü ekip ve sağlam bir bilgi ister. Sitede gördüğüm RPG sunucu açma girişimlerinin çoğu başarısızlıkla sonuçlanıyor açan olursada rol yaptığını sanıyor. Minecraft bana göre RPG için şimdilik yeterli değil pluginin den moduna kadar.Tabi bunların arasında 1 yada 2 iyi denebilicek RPG sunucusu var ama Minecraft oyuncuları için bunu söylemek güç çünkü 11 yaşındaki bir kişinin RPG oynamasını düşünmek saçmalık.
Bu konuyu derinlemesine burda tartışalım birbirimizin tezlerini çürütelim :)

Emrecanmert

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş haklısın adam diyor RPG sunucu açıçağım admin ve mod arıyorum bunlar gibiler 10 11 yaşındaki cocuklardir RPG de admin ve mod olmaz adı üzerinde adam olsan RPG isminden anlarsın zaten iki üç çocuk gelip rpg yi öğreniyor sonra açmaya çalışıyor doğru dürüst bile yapsa server açmaya heveslenmemeli tek kişi olmazki bu iş.

En iyi cevaplar
0
ayrıca rpg oynayamıyolar bile bildiğin sanki pvp server gibi her gördükleri yerde saldırıyolar rol de yapmıyolar

Emrecanmert

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rol yaparak dalsalar neyse direk saldiriyolar bide kesebilseler.

Lennars++

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
RPG sunucusu işini başarabilmiş tek yer BukkitTürk'dür bence.Biz de onların yıkıntılarından devam etmeye çalışacağız.Dediğiniz gibi RPG sunucusu açmak zahmetli bir iş.Ekibinizin sağlam olması gerekir.Kendi ekibime bu yönden güveniyorum.Ancak çok fazla kişi Ekip etkisizliği ya da Plug-In eksikliği yüzünden başaramıyor bu işi söylediğiniz gibi.Yeterince olgun olmayanlar da işin cabası.

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet haklısınız ama 10-11 yaşında diyip ezmemek gerek küçük olup iyişeyler başaranlar var benim yaşımda mesela fazla büyük filan değil tamam rol yapamıyorlar ama 1-2 tanesi yapamıyor diye hepsine yapamıyor diyemessin bu dediklerimi düşünün derim

Lennars++

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mc.aricipro.net,bir bakın.Ayrıca bahsettiğiniz sunucularda oynama şansım olmadı maalesef.

xBOOMBERMANx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana göre sitedeki rpg sunucu tanıtım konuları admin onaylı olmalı. Bu arada 10-11 yaş sınıfından rol yapmasını beklemek saçmalık ve birçok RPG açıcak kişiler kendileri site açmak yerine alımları konu başlığı altından yapıyor bana göre konu kirliliği oluyor. benimle aynı fikirde olan arkadaşlara teşekkür ediyorum umarım RPG sunucu açıcak arkadaşlar bu konuyu okuyup biraz olsada bilgi sahibi olurlar.

Emrecanmert

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çocuklar dinlemiyorki yalan söylüyor yalakalık yapıyor bir türlü giriyor buna sinirleniyorum işte :/[DOUBLEPOST=1370975146,1370975039][/DOUBLEPOST]
ama siz hepsini diyorsunuz[DOUBLEPOST=1370960043,1370959679][/DOUBLEPOST]bence şunlarıda eklemelisin:
mount&blade(kapandı)

haramid online(açılıcak ama yinede tanıtımdan güzel olduğu belli oluyo)

Blade of War(kapandı)
Mount and blade cocuk acmisdi ben sahsen oynadım ve rol yaparken beni öldürdü amaciyda şuymuş benim adamımı keseni keserim böyle birşeymi olur rol yaparak kes bare direk edit itemla tek atti böyle çoçuklar varken hayattan soğuyorum.

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çocuklar dinlemiyorki yalan söylüyor yalakalık yapıyor bir türlü giriyor buna sinirleniyorum işte :/[DOUBLEPOST=1370975146,1370975039][/DOUBLEPOST]
Mount and blade cocuk acmisdi ben sahsen oynadım ve rol yaparken beni öldürdü amaciyda şuymuş benim adamımı keseni keserim böyle birşeymi olur rol yaparak kes bare direk edit itemla tek atti böyle çoçuklar varken hayattan soğuyorum.

alakası yok mount&blade açan çocuk filan değil 18den büyük adam

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
M&B Warband: Persistent World de oynuyorum. Birkaç kişi dışında kimse düzgün RP yapmıyor.

xBOOMBERMANx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende MB warband orjinal sahibim güzel bir rpg sunucu varsa gelebilirim skype ekleyin boomberman22