Nerde O Eski Minecraft'çılar

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Elmas Sete Karşıyım Demedim O Sadece Örnekti Yani Oyuncular Direk Serverin Kralı Olmaya Değilde Arkadaşlık Kurmaya Yönelsin İstiyorum.
Zaten Konuda da Belirttim İmkansıza Yakın Ama Bir Umut Yoksa Bende Bilirim Survival Sunucu Açmayı Hilelere Dokunmuyor Kimse 1 Hafta İçinde Survival Sunucuda Yapılabilecek Herşeyi Yapıyorlar End e Bile Gidiyorlar Yapacak bir şey Kalmayınca Sıkılıp Çıkıyorlar.
Buda Bana Çok Saçma Gelmeye Başladığı İçin Bırakmıştım Zaten.

[automerge]1528061202[/automerge]

Zaten Eskileri Bulsam Girerim Sunucuya İstediğim Sunucu Şu An Yok Belkide Olmayacak Ama Ona Yakın Olabilir.

Reklam İçin Gelmişsin Yanlış Yerdesin :)
Öncelikle hilelere bir şey yapılmaması konusunda haklısın fakat, açıp singleplayer survival'da bile 1 haftada istediğin her şeyi yapabilirsin. Kafandan geçen şeyleri tahmin edebiliyorum evet, oyuncu ilk başta deri zırh giysin zorlansın en sonunda elmas eşyalara ulaştığında gerçekten ona zor ulaştığını onu hakettiğini hissetsin falan. Ama kusura bakma ki minecraft bunu destekleyen bir oyun değil. Evet elbette demir bulana kadar ,ki onun da ne kadar basit bir şey olduğunu hepimiz biliyoruz, dediğin şeyi hissedebilirsin bir nebzeye kadar fakat. İnan bana elmasa ulaşmak o kadar zor olmasa gerek. Oyuncuların serverin kralı yerine dost olmaya yönelsin kısmına ise sadece gülebilirim kusura bakma. İnsanoğlunun Dünya'ya ilk adımını attığından beri baskın bir şekilde kendini belli eden sosyal hiyerarşi kanunlarını kaldırmak için insanların beynin ve içgüdülerini yeniden programnlaman gerekir ki sanırım bu da seni birazcık aşar. Beni yanlış anlamanı da istemiyorum, amacım kesinlikle kuru tartışma ya da muhalefet değil sadece acı gerçek.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Zaten şu an böyle bir sunucu açılacak. Bence ona destek vermek daha iyi olabilir. Sunucu tutmasa bile en kötü "Türkiye'nin uzayıp giden 1.8 sevdasını" yıkacak. Bak bu bile en kötü ihtimal. Ayrıca eğer böyle bir sunucu açacağını söyleyip açamayıp giden çok oldu. Buradaki galiba çoğu kişi istememiş. Çünkü tutmayacağını biliyorlar. Ama bana göre açmalısın. En kötü hayalin gerçekleşir yani. @Singularity senin de düşüncelerini alalım.

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu kısım haricinde iyi gidiyordun 15 değil 30 da yapsan bişi fark etmiycek sanal ortamda kimin kim olduğunu asla bilemezsin
15 Yaşında Olgun Davranan da Var 30 Yaşında Çocuk Gibi Trollemeye Çalışanda var Haklısın Orayı +15 Yaş Olgun Kişiler Olarak Değiştirebilirim
Nerden Anlayacaksın Dersen Belirli Kurallara Uymayınca Hapishaneyi Boyluyacak Aşarsa Süreli Ban Felan
[automerge]1528188172[/automerge]
Öncelikle hilelere bir şey yapılmaması konusunda haklısın fakat, açıp singleplayer survival'da bile 1 haftada istediğin her şeyi yapabilirsin. Kafandan geçen şeyleri tahmin edebiliyorum evet, oyuncu ilk başta deri zırh giysin zorlansın en sonunda elmas eşyalara ulaştığında gerçekten ona zor ulaştığını onu hakettiğini hissetsin falan. Ama kusura bakma ki minecraft bunu destekleyen bir oyun değil. Evet elbette demir bulana kadar ,ki onun da ne kadar basit bir şey olduğunu hepimiz biliyoruz, dediğin şeyi hissedebilirsin bir nebzeye kadar fakat. İnan bana elmasa ulaşmak o kadar zor olmasa gerek. Oyuncuların serverin kralı yerine dost olmaya yönelsin kısmına ise sadece gülebilirim kusura bakma. İnsanoğlunun Dünya'ya ilk adımını attığından beri baskın bir şekilde kendini belli eden sosyal hiyerarşi kanunlarını kaldırmak için insanların beynin ve içgüdülerini yeniden programnlaman gerekir ki sanırım bu da seni birazcık aşar. Beni yanlış anlamanı da istemiyorum, amacım kesinlikle kuru tartışma ya da muhalefet değil sadece acı gerçek.
İlk Konuda Beni Çok Güzel Özetlemişsin Teşekkür Ediyorum.
Ama Elmasa Ulaşmak şu an ki Oyunculara Göre Hilesiz Çok Zor Hepsi Alışmış Çünkü Direk x-ray Açıp Görmeye Elması Eskiler İçin Kolay Olabilir Zaten Benim İstediğim Kitlede Eskiler :)
İşte Serverin Kralı Derken de Orada da Haklısın Orayıda Şöyle Düzeltebilirim.
Birbirine Ana Avrat Sövmesin de 2 Olgun İnsan Gibi Savaşsın Ego Kassın Ama Birbirlerine Karşı Kin Gütme'sin En Azından, Çünkü Zaten Kin Olmasa Dostluk Ortamı Kolay.

Yorumun İçin Teşekkürler
[automerge]1528188334[/automerge]
Zaten şu an böyle bir sunucu açılacak. Bence ona destek vermek daha iyi olabilir. Sunucu tutmasa bile en kötü "Türkiye'nin uzayıp giden 1.8 sevdasını" yıkacak. Bak bu bile en kötü ihtimal. Ayrıca eğer böyle bir sunucu açacağını söyleyip açamayıp giden çok oldu. Buradaki galiba çoğu kişi istememiş. Çünkü tutmayacağını biliyorlar. Ama bana göre açmalısın. En kötü hayalin gerçekleşir yani. @Singularity senin de düşüncelerini alalım.
Böyle Açılacak Bir Sunucudan Haberim Yok Eğer Bu Projeye Benzer Sunucu Açılacaksa Önce Ona Destek Veririm.
Evet Çoğu Kişi Biliyor Tutmuyacağını En Azından Sunucu Kapansa da Ebedi Dostluklar Edinebilirim Belki Her şey Minecraft Değil :)

Zaten Şu an Alım Yapmam Lazım İstediğim Kişileri de Bulursam Direk Başlayacağız Yapmaya

Son düzenleme: