Dizi Netflix 1 Aylık Hesap Satışı Başladı

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhaba dostlarım,
En üst düzey UHD 1Aylık netflix hesabı satışım başladı.
1 Adet: 5Tl 1 hesap için tıkla
2 Adet: 9.5Tl 2 hesap için tıkla
3 Adet: 13.5Tl 3 hesap için tıkla
4 Adet: 17Tl 4 hesap için tıkla
5 Adet: 20Tl 5 hesap için tıkla
Hesapların garantisi vardır suç sizdende olsa değişim yaparım.
Almak istediğiniz adetin yanındaki linke tıkladığınızda, fatura adresine lütfen mail adresinizi yazın, unutursanız hesap bilgileri size sms olarak gelir. Beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sen şimdi ciddi ciddi Netflix'ten 1 ay ücretsiz hesap alarak millete mi satıyorsun? Aa bu niye kimsenin aklına gelmemiş acaba vay canına, bende görüyorum orada kocaman ilk ay deneme ücretsiz yazıyor ama korkuyorum basamıyorum. Tebrik ederim büyük hizmet.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Sen şimdi ciddi ciddi Netflix'ten 1 ay ücretsiz hesap alarak millete mi satıyorsun? Aa bu niye kimsenin aklına gelmemiş acaba vay canına, bende görüyorum orada kocaman ilk ay deneme ücretsiz yazıyor ama korkuyorum basamıyorum. Tebrik ederim büyük hizmet.
İlk ay ücretsiz sürüm alın o zaman aaaa bi sonraki ay kredi kartından 42tlm kesildi dolandırıcı netflix demeyin veya sanal kartınız ile geçin ve ardından telefon onayına takılın tüm sülalenizin numaraları ile 1 ay üyelik açın numaralar bitince ne olucak ? Ben yeni satışa başlamıyorum günlük tekil 20müşterim var toplu olarakta aylık 2bin kadar alıcım var, sadece bu forumda satış yapılmadığına emin ol büyük forumların çoğu zaten bu hesapların satışı ile çalkalanıyor emin ol.

BayMutlu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft bitti bi orayada el atalım mı dediniz :D

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İlk ay ücretsiz sürüm alın o zaman aaaa bi sonraki ay kredi kartından 42tlm kesildi dolandırıcı netflix demeyin veya sanal kartınız ile geçin ve ardından telefon onayına takılın tüm sülalenizin numaraları ile 1 ay üyelik açın numaralar bitince ne olucak ? Ben yeni satışa başlamıyorum günlük tekil 20müşterim var toplu olarakta aylık 2bin kadar alıcım var, sadece bu forumda satış yapılmadığına emin ol büyük forumların çoğu zaten bu hesapların satışı ile çalkalanıyor emin ol.
Aaa Netflix ilk ay deneme sürem bitince üye olurken söyledikleri gibi benden hizmet ücreti kesmişler, ay ne kadar dolandırıcılar.

Arkadaşlar illa Netflix'e girmek istiyorsanız gidin parasını ödeyin doğru düzgün kullanın. Ne güzel hizmet veriyor adamlar, bu heriflerde su ile çalışmıyor. İlla korsan kullanmak istiyorsanız bin tane korsan sitesi var zaten.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir aylık deneme süresiyle hesap alarak, alınan hesabı 5TL ye satmak. Allah akıl fikir versin alanlara.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Kardeşlerim birçok büyük forumlarda satışları yapılıyor zaten bu şekilde, yaptığım işe illegal diyenler oldu minecraft server açarak para kazananlar var peki bunun vergisini verdinizmi hiç ? Plugin paketi satanlar 50 liradan mesela paketi yaparken ceplerinden para çıkıyormu peki ? Bana burdan yükleneceğinize ilk önce onlara yüklenin.

crackerbey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

hocam telefon onayını nasıl geçiyorsunuz? ben kendime yapmak istiyorum ama telefonu mu hesabımda kullandığım için tekrar kullanamıyorum.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bomboş bir konu :D