NGTCRAFT | Özlediğiniz Hard Faction | Kit PVP | 1.8.X-1.14.X | 1.8 PVP | Hile Korumalı!

NgtCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hard faction denilince umutlanmadım değil. Az önce kontrol etme fırsatı buldum. Lapis olmaması, market fiyatlarının dengeli ayarlanması gayet güzel detaylar. Fakat "edit" kavramının hard factiona uygun olduğunu düşünmüyorum. Yine de yaptığınız işin ne kadar riskli olduğunu göz önüne aldığımızda gelir kaynağı olarak bunu kullanmanız görmezden gelinebilir hatta gelinmesi gerekir. Başarılar diliyorum...

Ufaktan bir not düşmek istiyorum; yıllar önce oynadığımız vanilla factionlarda bile türkçeleştirilmiş halini görebildiğimiz eklentilere dokunmamışsınız. Eklentilerinizi türkçeye çevirmeniz daha hoş olabilir.
Yorumunuz için teşekkürler . Çoğu plugini türkçeleştirmiştik elimizden geldiğince yine onlara dikkat edeceğiz. Edit kısmına gelinirse sunucumuzda p2w değil de sadece para verip daha hızlı emellerinize ulaşabilirsiniz diyebilirim. Çünkü zindan diye bir warpımız var ve zindandaki bossları keserek kendinize edit yapabiliyorsunuz. Ama tabi zor biraz :)

Pledgemonk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
keşke 1.8 sürümü kullanmak yerine son sürümü tercih etseniz...