NGTCRAFT | Özlediğiniz Hard Faction | Kit PVP | 1.8.X-1.14.X | 1.8 PVP | Hile Korumalı!

NgtCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.ngtcraft.com
Oyun Sürümü
1.8 - 1.14
Sunucu Slotu
100
Sunucu Türü
Hard Faction - Kit PVP
131707

Özlediğiniz ve beklediğiniz zor faction server deneyimini yaşayacağınız, pvp nin zevkine varıp arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebileceğiniz, başından kalkmak istemeyeceğiniz bir sunucu. İlgili yönetim kadrosu ve sıfır lag garantisiyle.

⦿ IP: play.ngtcraft.com

⦿ Website: www.ngtcraft.com

⦿ Oyuncu Kapasitesi: 100 (şuanlık)

⦿ Sunucu Açılış Tarihi: 17.06.2019

131708

⦿ Oyunda açık kalma süresine bağlı rütbe sistemi
⦿ Kit PVP
⦿ Kolay market
⦿ Güvenli takas Sistemi
⦿ NPC Görev Sistemi
⦿ Zindan
⦿ Arsalar
⦿ Otomatik bosslar
⦿ Ödüllü parkurlar
⦿ Günlük Eventler
⦿ Otomatik yenilenen hammadde
⦿ VIP özel warplar
⦿ Sade içerik kafa karıştıran pluginler yok salt faction deneyimi
⦿ Ve daha birçok özellik

131709

131710

131711

⦿ Hile/Makro kullanmak kesinlikle yasaktır. Cezası: İlk seferde 7 gün ikincide süresiz sunucudan uzaklaştırılmak.

⦿ Din, dil, ırk vb. değerlere ayrımcılık, küfür ve hakaret tamamen yasaktır. Cezası: Süresiz sunucudan uzaklaştırılmak.

⦿ Aile bireylerini içeren küfür, hakaret, aşağılama vb. Cezası: 1 gün sunucudan uzaklaştırılmak.

⦿ Diğer oyuncuları kandırmak veya dolandırmak yasaktır. Cezası: 5 gün süreliğine sunucudan uzaklaştırılmak.

Tamamı için: NgtCraft Kurallar

131712

131713

131714

131715

131716

131717

Lütfen Sunucuya Göz Atmadan Hard Değil Tarzı Yorumlar Yapmayın Yorumlarınızı Esirgemeyin <3
Hepinizi Bekliyoruz :))

Son düzenleme:

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
VİP Özel warplar, Arsalar , Ödüllü Parkur , Günlük event sözde hard faction olmayacakmıydı bu server ozaman neden bu özelliklerin olduğunu anlayamadım hem hard faction diyorsun hemde arsa ekliyorsun

Konu Tasarımı 10 üzerinden 3 (uğraşılmadığı için verdim , görsel vb. hiçbişey yok)

Server Daha girmedim ama her şeyi katıp bunu normal bir faction olarak düşünürsek 10 üzerinden 6,7 verirdim ama hard faction olarak düşünürsek 10 üzerinden 4 maksimum 5 alabileceğini düşünüyoum çünkü hardfaction dediğin arsasız günlük eventin olmadığı hatta eventin aylık bile zar zor olduğu viplerin özel warpları özel özellikleri olmadığı sade bir faction olması lazımdı her neyse sunucunuz da başarılar

33ismet99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Hard faction ile karıştırmışsınız sanırım, Normal faction kısaca. Faction'da normal şartlarda warp lapis'te yoktur zaten, bu yüzden hard demenize gerek yok. Öneriye gelirsekte Yapılar, Eklentiler ve Konu Tasarımı Geliştirilmeli. Bir oyuncu gözü ile bakarsam 10 üzerinden en fazla 2-3 verebilirim.

Son düzenleme:

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Önceki ve şimdiki konu tasarımımızda da aynı site linki bulunmaktadır .
Konu değil sunucunuza giriş yapmaya çalışınca o siteye yönlendiriyor. Konudan gelmedim youtube kanalından geldim direk IP verilmiş girmeye çalışınca lütfen şu siteden kayıt olun diyor ve başka adresi veriyor düzeltiniz..

NgtCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu değil sunucunuza giriş yapmaya çalışınca o siteye yönlendiriyor. Konudan gelmedim youtube kanalından geldim direk IP verilmiş girmeye çalışınca lütfen şu siteden kayıt olun diyor ve başka adresi veriyor düzeltiniz..
Evet onu düzeltmeyi unutmuşuz teşekkürler.

AburCuburBukucu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzele benziyor
Konu Tasarımı 7/10
Oyun İçi 8/10
Sunucuya puanım 7/10
Başarılarınızın devamını dilerim :)

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun sistemlerini ve genel olarak Faction dengesini beğendim. Emek Faction'u tattırıyorlar fakat yetkili ekibi konusunda oldukça ilgisiz diyebilirim. Oyuncuları ve yetkilileri dinleyip aralarındaki anlaşmazlığı düzeltmek yerine, oyuncuları yalandan dinleyip herhangi bir işlemde bulunmuyorlar bile. Kısacası, oynamanızı öneririm ama yetkiliye işiniz düştüğünde yalnızsınız diyebilirim.

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hard faction denilince umutlanmadım değil. Az önce kontrol etme fırsatı buldum. Lapis olmaması, market fiyatlarının dengeli ayarlanması gayet güzel detaylar. Fakat "edit" kavramının hard factiona uygun olduğunu düşünmüyorum. Yine de yaptığınız işin ne kadar riskli olduğunu göz önüne aldığımızda gelir kaynağı olarak bunu kullanmanız görmezden gelinebilir hatta gelinmesi gerekir. Başarılar diliyorum...

Ufaktan bir not düşmek istiyorum; yıllar önce oynadığımız vanilla factionlarda bile türkçeleştirilmiş halini görebildiğimiz eklentilere dokunmamışsınız. Eklentilerinizi türkçeye çevirmeniz daha hoş olabilir.

Son düzenleme: