Nitrado mu BatıHost mu ?

İstediğim özelliklere göre Nitrado mu , Batıhost mu ?

• Nitrado

Kullanılan: 48 50.0%
  • BatıHost

Kullanılan: 48 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    96
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Nitradodan mı sunucu alayım batıhostdanmı ?Batıhost daha ucuz diye biliyorum.(ucuz olması daha iyi) Nitradou daha önce denemiştim paneli vs. güzeldi.Batıhostda da pluginleri,haritayı istedğim gibi değiştirebiliyormuyum ? Ayrıca bukkit yerine spigot kullanacağım onu da yapabiliyormuyum kullanana arkadaşlar cevap verebilir mi ?
Düzenleme:Filezilla serveri veriyormu Batıhost ?

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Batihost Uzak masaüstü olarak veriliyor.Yani istediğiniz ayarı yapabiliyorsunuz.Şöyle düşünün kendi bilgisayarınız gibi bir ekran geliyor oradan her istediğinizi yapabiliyorsunuz(Plugin değiştirme,map değiştirme,Bukkit yerine Spigot Kullanma vs.Bunların hepsi Batihost'ta mevcut)..

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AxiTR VDS al daha ucuz Ve makinaları Bursa DGN'de
buda uzakmasaüstü veriyor ve biraz daha kaliteli R710 Veya R910 istediğinizi alabiliyorsunuz işlemcileri çok sağlam AxiTR'nin 1GB Ram ile 30 Kişi kaldırdı ve uzak masaüstünden Kişi Slotunu sen ayarlıyosun.

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AxiTR VDS al daha ucuz Ve makinaları Bursa DGN'de
buda uzakmasaüstü veriyor ve biraz daha kaliteli R710 Veya R910 istediğinizi alabiliyorsunuz işlemcileri çok sağlam AxiTR'nin 1GB Ram ile 30 Kişi kaldırdı ve uzak masaüstünden Kişi Slotunu sen ayarlıyosun.
Adam yanlız burda Batihost mu,Nitrado mu yazmış arasında AxiTR Yok :) -,-

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

qlawing

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batıhostun tek iyi yanı uzak madağstü vermesi fakat süren bittikten sonra yenilemessen ardından ilgilenmiyorlar ama çoğu kişi nitradodan daha memnun

Iphone 5c cihazımdan tapatalk ile gönderildi

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Batıhostun tek iyi yanı uzak madağstü vermesi fakat süren bittikten sonra yenilemessen ardından ilgilenmiyorlar ama çoğu kişi nitradodan daha memnun

uzak masaüstü veriyor ammaa o Windows server 2008 Makinada 1Gb Varsa yarısınıdan fazlasını Yiyor Cpu'yu da yiyo srvere ne kalıyo 200MB Ram kalıyo

Ancak ubuntu veya linux işe olursa daha iyi oluyor sunucular daha verimli oluyor...[DOUBLEPOST=1408985349,1408985293][/DOUBLEPOST]
AxiTR den Nerden Çıktı Adam 2 Seçenek Sundu Sana Hangisi Diye Sen Gelmiş Burdan Resmen AxiTR nin Reklamını Yapıyosunuz Bunun İçin Para Filanmı Alıyosun Anlamıyorum .. :emin:
yok para felan vermiyor Gittim Sunucu aldım verimini Gördüm sadece
Nitrado ikide çöküp duruyordu Eski serverim

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
uzak masaüstü veriyor ammaa o Windows server 2008 Makinada 1Gb Varsa yarısınıdan fazlasını Yiyor Cpu'yu da yiyo srvere ne kalıyo 200MB Ram kalıyo

Ancak ubuntu veya linux işe olursa daha iyi oluyor sunucular daha verimli oluyor...[DOUBLEPOST=1408985349,1408985293][/DOUBLEPOST]
yok para felan vermiyor Gittim Sunucu aldım verimini Gördüm sadece
Nitrado ikide çöküp duruyordu Eski serverim
Nedense bende öyle bir şey yok :) CPU toplamda 4 server açık ama genede 25'in üstüne çıkmıyor her birine 3'er gb verili :)

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1

plugin veya harita için yardıma ihtiyacım yok nitradodan bende memnunum fiyatlar hariç :D
Normal bilgsiayarım gibiyse bukkit yerine spigot yükleyebiliyor tüm pluginlerle oynayabiliyorsam sorun yok.(ki öyle gözüküyor.)

qlawing

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İstediğini yap normal bilgisayar veriyorlar bağlan diye

CleverMC

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batihost al. Hem ucuz hem kaliteli :) 4 işlemcili veriyorlar diye biliyorum. 300 - 1000 mb internet hattına göre değişiyor. 0 lag kalite :)

DellBoyM

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batıhost al kardeşim 7/24 canlı destek her şey hazır maplar ucuz ve güvenilir bir hosting

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...