NitradoCraft [Ip: mc.nitrado.net] Çekirdek Server [MineZ][Oyunlar][Faction][Skyblock]

Rhyn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
chestlere baktim bir kaç item çikti yavas yavas ilerlemissiniz :D mosin nagant + ak47 buldm

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En yakın zamanda rehber almalısınız...

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Abi port açma gibi bi durum var mi işte mc.nitrado.net:8795 gibi:sırıtmak:

Portu var Slartbiartfasts mc.nitrado.net:25565

En yakın zamanda rehber almalısınız...

Rehber alımlarında güvenilir küfür etmeyecek saygılı ve nitradocraftta geçmişi olan kişileri rehber yapıyoruz. Bu yüzden rehber konusunda biraz sıkıntı çekiyoruz.[DOUBLEPOST=1380357115,1380195181][/DOUBLEPOST]Güncel

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ya kayıt olamıyorum
lanet olsun number falan dio

Modeminizi resetleyin hala kayıt olamazsanız bana özel mesaj atarak servera kayıt olacağınız nicki ve şifreyi yazın, kayıt edeyim.

Güncel Server Çok Süper Wallah Herkes Tavsiye Ederim

Serverimizi beğendiğine memnun oldum okurbatu.[DOUBLEPOST=1380448917,1380372570][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1380554602][/DOUBLEPOST]güncel*

noverstome

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
HahayatımDa Bukadar Güzel Server Görmedim Gördügüm İçinde Mutluıyum Kolaygelsin :)

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim minezde bug var düzeltin lütfen ! /canlan yazıyoz başlıyoz ya sonra item yaptık falan ender gözüyle çıkıyoz diyelim. Tekrar Girdiğimizde /canlan yazınca itemler gidio ve tekrar başlangıç itemleri ile başlıyoz o yüzden çoğu kişi soğudu oyundan :S Lütfen düzeltinnn ! Oyundaki Adım RawrAshe

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Peki bu bilgi için sağolun düzeltilecektir.

birikin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
B3LA yada sana eskiden ne derdim :)
Belalı kardeşimm :D beni hatırlıyormusun ?
3-4 yıl önce ben vardım sana belalı kardeş derdim :)

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tm peki nezam düzelcek kardeş oyuna giremiyom can sıkıntısındanda pc de mal mal oturuyom :S

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
B3LA yada sana eskiden ne derdim :)
Belalı kardeşimm :sırıtmak: beni hatırlıyormusun ?
3-4 yıl önce ben vardım sana belalı kardeş derdim :)

3 - 4 Yıl önce minecraft oynamıyordum. :) Bence sen geçen sene yada ondan önceki sene demişsindir. Hafızamı zorlarsam belki hatırlarım :)

tm peki nezam düzelcek kardeş oyuna giremiyom can sıkıntısındanda pc de mal mal oturuyom :s

kod_adı şuanda bu sorunla ilgileniyoruz. En kısa zamanda düzeltilir biz düzeltene kadar siz diğer oyunlarımızın tadını çıkarabilirsiniz :)

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya ben minez den başka oyunu sevmiyom :D arkadaşlarımı da çağırdımda böyle bir bug olduğu için oynamıyoruz inşallah en kısa zamanda düzeltirsiniz :)

Serverde Buglar Olmasa Çok Güzel :D
Servere walls eklermisiniz ve pvp survival :D