Yardım NoCheatPlus Yardım!

MineLoria

Mc.MineLoria.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8x
Öncelikle bu yardım talebini burada açmamın sebebi burda yapacak kadar bilgili kullanıcıların
olmasını düşünmem sorunum şöyle;

Sunucumda hile serbest phasede açılıyor fakat phase istediğimden çok daha fazla açılıyor bunu nasıl ayarlayabilirim nocheatplus'tan

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
NCP'de phase koruması zaten aşırı geçilebilir bir koruma. Fly korumasını sağlamlaştırmanız gerekli ama bunu hile serbest sunucularda yapacağınızı pek sanmıyorum, böyle düşünüyorsanız herhangi bir hile korumasını satın alıp güzel hilesiz bir sunucu sağlayabilirsiniz.

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu yardım talebini burada açmamın sebebi burda yapacak kadar bilgili kullanıcıların
olmasını düşünmem sorunum şöyle;

Sunucumda hile serbest phasede açılıyor fakat phase istediğimden çok daha fazla açılıyor bunu nasıl ayarlayabilirim nocheatplus'tan
hocam ncp yanına pncp adlı puliği kur ordan ayaralsın nochestplus addonu zaten

MineLoria

Mc.MineLoria.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
NCP'de phase koruması zaten aşırı geçilebilir bir koruma. Fly korumasını sağlamlaştırmanız gerekli ama bunu hile serbest sunucularda yapacağınızı pek sanmıyorum, böyle düşünüyorsanız herhangi bir hile korumasını satın alıp güzel hilesiz bir sunucu sağlayabilirsiniz.
Yapılıyor örnek birüsür sunucu var ve ncp den yapıyorlar ben de yapabilecek biri varsa yapar diye açtım konuyu