Nocturnal Roleplay-Kaos ile Düzenin Arasındaki Bu Mistik dünyada Yerini Al!

AmazinGreen

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Yönetim Ekibi: Sterben,Classfield,Mordred,Flinch,Sqeual
93950fab65d8584d121a0c649a10c4bc-floral-line-vintage-divider-by-vexels.png
Nocturnal Roleplay Nedir?

Nocturnal Roleplay olarak Türk Roleplayde Aranan kan olduğumuza inanıyoruz ve oyuncu kitlesinin aradığı her eğlenceyi sunucumuzda barındırmayı planlıyoruz, her daim gelişimde olan bir rol sunucusu açmayı planlıyoruz. Bu sebeple hem oyun içi mekanikleri, hem de hikaye içeriğini en küçük detayına kadar sizlere sunuyoruz. Sık sık hayal kırıklığına uğradığınız Roleplay sunucularının aksine aradığınız eğlenceyi bulacağınız bu sunucuyu sizlere sunmaktan ötürü gurur duyuyoruz , siz oyuncuların hak ettiği harikulade hizmeti vermek için yeme içme ve hatta tuvalet molasından bile kaçınıyor ve sürekli olarak bir gelişim içerisinde bulunuyoruz.Panel sistemini sizlere sunuyoruz karakterinizin niteliğini ve niceliğini detayları ile düzenleyebilmenizi sağlıyoruz.

Sunucu Sitesi: Nocturnal-RP
Sunucu Adresi: Açıklanacak
Sunucu Slot Sayısı: Siz kullanıcılarımız ne kadar bizimle bir olursa okadar slotumuz genişler.
Sunucu Durumu: Büyük Açılışa Sayılı günler kaldı.

Ayrıca her rol sunucusunda olduğu gibi bizim sunucumuzdada üye alımı başvuru ile olmaktadır. Foruma üye olduktan sonra Karakter Paneli aracılığı ile Karakter Başvuruları atılmaktadır. Başvuruları kabul edilen oyuncular sunucuya erişim sağlamaktadır. Başvuruda size Temel Roleplay bilgisi gerektiren sorular sorulmaktadır.
Başvuru Rehberi:Nocturnal-RP

Sizlere daha eğlenceli ve daha gerçekçi bir rol ortamı sunmak ve rol keyfinizi arttırmak için sunucumuza ek sistemler ekledik.
Sistemlerin Birkaçı;
100den Fazla yeni blok silah ve zırh (+)

Dinamik Meslek Sistemi (+)
Damıtıcılık Sistemi (+)
Özel Karakter Paneli (+)
Skin Sistemi (+)
Level Sistemi (+)
İçki ve sarhoşluk Sistemi (+)

Pipo ve tütün Sistemi (+)
FRP Zar Sistemi (+)
Büyüler (+)
Dil Sistemi (+)

Sunucu Hikayesinin Özeti
200 küsür yıl önceki o karanlık gecede. Jual adındaki insan bir Tanrıyı öldürerek evrenin dengesini bozdu, Tanrısal boyuta ulaştı. Dünyamızın çoğunu yok etti.. Fakat biz. İnsanlar, Elfler, Cüceler birbirimize tutunup bu yokoluşun eşiğindeki dünyada hayatta kalıp bir uygarlık kurmayı başardık... Jual'ın kanlı saldırılarından uzak ufak bir bölgede kurulmuş sönük bir umut ışığı, Vesune. Eminim bu yaşam alanını bir imparatorluğa, Dünyadaki her ırk tarafından umudun sembolü olarak kabul edilebilecek bir diyara çevireceğiz. Dünyanın ırkları boyun eğmeyecek! Çok yaşa Vesune!

Vesune ve çevresinde yaşayan canlılar ve oynanabilir ırklar
Arzu ederseniz kaosa karşı ayakta durmaya çalışan Vesune şehrinin yerlisi olan bir insan olabilirsiniz
Kraliçe Zoaristanın birlikte yaşadığı ve koruduğu insanlar ile birlikte yaşaması için şehre gönderdiği elf halkından bir birey olabilirsiniz
Jual in katliamından kaçmış savaşçı ve demirci olan Demirdağ Cücelerinden olabilirsiniz
Kızılorak cücelerinden olup Çiftçilikle uğraşan bir cüce olabilirsiniz
hatta Çalkantıovasının yeşil arazilerinden ayrılmak zorunda kalmış Gnomelardan birisi olup koca şehirdeki ufak ama etkili bir canlı olabilirsiniz.
Söylentilere göre Ormanda Bir Vampir bir Kurtadam ve birçok haydut ile bazı mistik yaratıklar ve bir büyücü grubu vardır.

Sunucudaki meslekler nelerdir? Özel meslekler varmı?
Sunucuda beş adet meslek bulunmaktadır. Çiftçi, demirci, madenci, oduncu, şifacı bu beş ana meslektir.Oyun içi ekonomiye engel olmaması için bu meslekleri seçen kişiler takip edilecek ve aynı oluşum veya ailede belirli meslek çeşitliliği serbest olacaktır örneğin bir grupta demirci ve madenci mesleğine sahip oyuncular bulunması yasaktır.

Skin sistemi varmı varsa nasıl işler? yoksa oturup arayacakmıyız?
Sunucumuzda açılacak karakter paneli üzerinden arzu ettiğiniz skini kullanabilmenizi sağlayan bir sistem olacaktır.Sistem panelinde seçtiğiniz skinin şematik görüntüsünü yükleyerek istediğiniz skini kullanabilirsiniz.Bu sistem sayesinde Premium hesaba sahip olmadan arzuladığınız her skini kullanabilirsiniz.

Sunucudan Görüntüler

2018-07-29_22.15.49.png

2018-07-29_21.49.19.png
2018-07-29_21.51.07.png
2018-07-29_21.53.41.png
2018-07-29_22.03.14.png
2018-07-29_22.00.14.png
2018-07-29_21.59.24.png
2018-07-04_02.44.42.png

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İlk yorum :aşık::aşık:. Neyse güzel bir sunucu olacağına inanıyorum. Deniyeceğim!

KickBox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer bir sorunun olursa çekinmeden söyleyebilirsin . Skin mod texture fln

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Flowing Tears, Evernight, şimdi Nocturnal. Hepsinin kadrosu aynı. Yalnızca isimlerini değiştirmişler.

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzun Başarılı olacağına inanıyorum Başarılar :)

SkyBull

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba sunucuya giriş yapamıyorum java.net hatası veriyor javayı güncelledim her şeyi yaptım sürümüm doğru ne yapsam ne etsem giremiyorum lütfen yardım edin oynamak istiyorum

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Başvuru yaparken yanlışlıkla enter tuşuna bastım ve başvurum gönderildi :D son soru biraz eksik kaldı. ne yapmış bu salak demeyin lütfen