Altın [EN GÜNCEL] [1.16 - 1.18] OYNA.NONYCRAFT.COM - Survival Sunucusu - Olympos & Nony - Pixel Tab - Seviyeler - Kanlı Ay - Minyon - Ekonomi Survival

PixieLilith

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Hard" dediğiniz için ilgimi çekti ve denemek istedim açıkçası Ekonomi, Zınk diye ağaç kesme ve İpeksi spawner nedeniyle tam olarak neyi kastettiğinizi anlayamadım, ha set dolu oyuncularla savamaktan kaçma konusunu göz önünde bulundurduysanız haklısınız.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Hard" dediğiniz için ilgimi çekti ve denemek istedim açıkçası Ekonomi, Zınk diye ağaç kesme ve İpeksi spawner nedeniyle tam olarak neyi kastettiğinizi anlayamadım, ha set dolu oyuncularla savamaktan kaçma konusunu göz önünde bulundurduysanız haklısınız.
Sunucumuz Tamamen Zorlaştırılmıştır Evet ipeksi spawner ve timber modumuz mevcut lakin para kasilmasi ve gelişilmesi zorlaştırılmıştır. yani gercekci zor mod amacimiz. timber gercekci oldugu icin koyduk spawner ise mantikli olsun ticareti dönsün diye sunucumuz 1.8.8 di daha bugun 1.16.5 e geçis yaptık sifirlanmadan gectik baya zorluydu . yorumunuz için teşekkurler :)

aynı zamanda sunucumuzun en önemli zorluğu
* Anti Xray tamamen çalışıyor ( kanıtı resim olarak aşağıda )
* Geliştirilmiş Hile Koruması
* Mevsimler ( yakında )
- Engellenen Hile Listesi
Flight
Glide
Jesus
Step
Criticals
Anti-Knockback
FastBow
FastDrop
Reach
Spider
Speed
NoFall
Sneak
vClip
Timer
FastBreak
FastPlace
Chat spam
FastEat
ElytraFly
Unicode chat
GhostHand
KillAura
Scaffold
MorePackets
BadPackets

ANTI XRAY

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bana gündelik klasik survivaldan pek farklı gelmedi.
Random TP Yok. Üşenilip direk "atla ve öl" tarzından şeyler oluşmuş.
Yüksek ihtimal VIP lerde süper ayrıcalıklar olur... Herhalde direk full dia set...
Demir falan ihtimalleri belli zaten. Heryer demir... Hani "Hard" da deyil gibi bir şey.
Bana klasik türk sunucusundan bir farkınızı gösterin... Yani reklam verdiğinize deymişmi bir şey diyemem.
İlk önce sunucuu yaparsın... Her hoş şeyi eklersin... Sonra açarsın.
-Ekonominin olduğu yerde "HARD" olmaz. warp pazar diye tatlı bir yer olur ordan alır satarsın.
-Ben sen olsam... İlk bi bilgili insanları.. danışırım... Nasıl "HARD" yapabilirim diye... Herşeyi hazırlar sonra açardım...
Buildler ok. Basit ve orta.
Orman Çalıntımı bilemem... Eğer detay arayan varsa... Yani uzun süredir girmedim.
şu an buraya 1.5.2 oynayan arkadaşlarımı düşünmeye davet ediyorum. Anılarınızı ateşleyin... Öğrensin kardeşimiz bakalım ASIL HARD neymiş.
Seni ezmek için deyil bilgi amaçlı yazdım. Birsürü sunucuya yazmışlığım var fakat akıllanan yok... Hepsi ya "Öneriniz için teşekkürler" deyip bir dahada o öneriye bakmayan insanlar... yada hiçbir şey demeyen insanlar. Yani gerçekten güzel bir şey istiyorsan geçmişe git.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana gündelik klasik survivaldan pek farklı gelmedi.
Random TP Yok. Üşenilip direk "atla ve öl" tarzından şeyler oluşmuş.
Yüksek ihtimal VIP lerde süper ayrıcalıklar olur... Herhalde direk full dia set...
Demir falan ihtimalleri belli zaten. Heryer demir... Hani "Hard" da deyil gibi bir şey.
Bana klasik türk sunucusundan bir farkınızı gösterin... Yani reklam verdiğinize deymişmi bir şey diyemem.
İlk önce sunucuu yaparsın... Her hoş şeyi eklersin... Sonra açarsın.
-Ekonominin olduğu yerde "HARD" olmaz. warp pazar diye tatlı bir yer olur ordan alır satarsın.
-Ben sen olsam... İlk bi bilgili insanları.. danışırım... Nasıl "HARD" yapabilirim diye... Herşeyi hazırlar sonra açardım...
Buildler ok. Basit ve orta.
Orman Çalıntımı bilemem... Eğer detay arayan varsa... Yani uzun süredir girmedim.
şu an buraya 1.5.2 oynayan arkadaşlarımı düşünmeye davet ediyorum. Anılarınızı ateşleyin... Öğrensin kardeşimiz bakalım ASIL HARD neymiş.
Seni ezmek için deyil bilgi amaçlı yazdım. Birsürü sunucuya yazmışlığım var fakat akıllanan yok... Hepsi ya "Öneriniz için teşekkürler" deyip bir dahada o öneriye bakmayan insanlar... yada hiçbir şey demeyen insanlar. Yani gerçekten güzel bir şey istiyorsan geçmişe git.
rantom tp var /rtp go :) atla ve öl mü :) tek başıma geliştirdiğim sunucum amacı survival evet ama kendimce kendi dilimde survivali kendi tarzımda yansıtıyorum bu arada 2009 da ilk çıktığından beri oynadığım için bilgim var ezmek değil diyip sert cümleler kullanma gerek yoktu düşüncen mantıklı tabi ama bakış açısı farklı senin acından zor değil belki ama benim tarzımla zor giren görür az vakit gecirince .

IronHills

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Powdere servere yeni başladım çok uzun zamandır minecraft oynamıyordum sanırım tam aradığım serveri buldum memnunum sizleri de bekleriz

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
rantom tp var /rtp go :) atla ve öl mü :) tek başıma geliştirdiğim sunucum amacı survival evet ama kendimce kendi dilimde survivali kendi tarzımda yansıtıyorum bu arada 2009 da ilk çıktığından beri oynadığım için bilgim var ezmek değil diyip sert cümleler kullanma gerek yoktu düşüncen mantıklı tabi ama bakış açısı farklı senin acından zor değil belki ama benim tarzımla zor giren görür az vakit gecirince .
"rantom tp var /rtp go"
Özellikler yerine yazmayınca bende öyle bir şey dedim :D Ne bileyim reis :D
"bilgim var ezmek değil diyip sert cümleler kullanma gerek yoktu"
Amacım orda sertlik deyil. Bizim türk insanlarını biliyorsun. Böyle desen bile Dedikleri şey senden çıkıp aileye kadar oluyor... Yani her şeye triggerlenen oluyor diyelim.Ha birde... 2009 dan beri oynuyorum demedim ben...
-Son olay : Tam olarak sunucusunuzu ne hard yapıyor? Sadece ekonomi mi? Yani pek bir detay yok. Ne hard yapıyor bu sunucuyu!? onu hiç yazmamışsınız. Millet belki hoş bir şey görüpte giricek. şu an yani bu düz bu şeye bakınca "Eee!? Normal sunuculardan farkı yok. Gine normal açılan svlerden bu" başka hiçbirşey diyemiyorum ki ben burda? Bi ara zaman bulabilirsem bir zaman geçiricem. Hard deyilse ve sadece ekonomi olursa o zaman emeksiz bir sunucudur benim için. Neyse görüşürüz bakalım.
+Benim amacım sunucu ezmek deyil. Sadece farklıları ve sevgiye hak edeni bulmak. şu an heryeri biliyorsun. herkes copy paste yapıp sunucu açıyor. Farklılarını bulmak lazım.

Son düzenleme:

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"rantom tp var /rtp go"
Özellikler yerine yazmayınca bende öyle bir şey dedim :D Ne bileyim reis :D
"bilgim var ezmek değil diyip sert cümleler kullanma gerek yoktu"
Amacım orda sertlik deyil. Bizim türk insanlarını biliyorsun. Böyle desen bile Dedikleri şey senden çıkıp aileye kadar oluyor... Yani her şeye triggerlenen oluyor diyelim.Ha birde... 2009 dan beri oynuyorum demedim ben...
-Son olay : Tam olarak sunucusunuzu ne hard yapıyor? Sadece ekonomi mi? Yani pek bir detay yok. Ne hard yapıyor bu sunucuyu!? onu hiç yazmamışsınız. Millet belki hoş bir şey görüpte giricek. şu an yani bu düz bu şeye bakınca "Eee!? Normal sunuculardan farkı yok. Gine normal açılan svlerden bu" başka hiçbirşey diyemiyorum ki ben burda? Bi ara zaman bulabilirsem bir zaman geçiricem. Hard deyilse ve sadece ekonomi olursa o zaman emeksiz bir sunucudur benim için. Neyse görüşürüz bakalım.
+Benim amacım sunucu ezmek deyil. Sadece farklıları ve sevgiye hak edeni bulmak. şu an heryeri biliyorsun. herkes copy paste yapıp sunucu açıyor. Farklılarını bulmak lazım.
doğrudur amacım kendi tarzımda hard emek survival para kasmak v.s zor mesela borsa sistemi var market stoklu ne değerliyse onun fiyatı otomatik artıyor elmas hergun azalıp artıyor zümrüt düşüşte otomatik oyuncular yönetiyor sunucuyu gibi vipler v.s p2w değil www.nonycraft.oyna.tc adresimizden bakabilirsin okadar kolay bir sunucu olduğunu sanmıyorum acıkcası oynayanlar hatta zor diye söylüyor son 1 haftadır online sayımız 30 u aştı kesinlikle bot yoktur foto atıyım

Yedlix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı ve sunucu harika başarılar dilerim.

Speltura

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tab ve scoreboard başka sunucudan esinlenmiş gibi geldi ama

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu Tasarımında hiçbir bilgi yok acilen değiştirilmeli.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Tasarımında hiçbir bilgi yok acilen değiştirilmeli.
Farkındayız şu an sunucunun oynanışı ve içeriğine odaklanmış durumdayız en kısa sürede daha detaylı bir konu daha güzel ama basit tasarımı bizzat kendim yapıcam. Yorumunuz için teşekkürler