Altın [EN GÜNCEL] [1.16 - 1.18] OYNA.NONYCRAFT.COM - Survival Sunucusu - Olympos & Nony - Pixel Tab - Seviyeler - Kanlı Ay - Minyon - Ekonomi Survival

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
NonyCraft Sunucumuz 1-3 Saatliğine erişim sıkıntısı yaşıcaktır yani kısaca bakımda olucaktır bilginize..

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Farkındayız şu an sunucunun oynanışı ve içeriğine odaklanmış durumdayız en kısa sürede daha detaylı bir konu daha güzel ama basit tasarımı bizzat kendim yapıcam. Yorumunuz için teşekkürler
Anladım, bir şey değil.

Noen

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hard Survival demişsiniz, repairden tut depoya kadar her türlü önünüze gelen plugini kurmuşsunuz. Usta rehberde ve asistanlarda fly bulunuyor ve bu flyı insanlara yardım etmek için değil oyunu oynarken kullanabiliyorlar. Kendilerine fly konusu hakkında discord seslide şikayetlerimizi anlatırken de yaşımızın küçük olduğunu, beynimizi kullanmadığımızı söylediler. Kısacası dikkat edin yeni başlayan birisiyseniz, asistan yanınıza full netherit set flyla konuyor ve öldürüyor :D Elimizde video kaydı mevcut.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hard Survival demişsiniz, repairden tut depoya kadar her türlü önünüze gelen plugini kurmuşsunuz. Usta rehberde ve asistanlarda fly bulunuyor ve bu flyı insanlara yardım etmek için değil oyunu oynarken kullanabiliyorlar. Kendilerine fly konusu hakkında discord seslide şikayetlerimizi anlatırken de yaşımızın küçük olduğunu, beynimizi kullanmadığımızı söylediler. Kısacası dikkat edin yeni başlayan birisiyseniz, asistan yanınıza full netherit set flyla konuyor ve öldürüyor :D Elimizde video kaydı mevcut.
Yorumunuz için teşekkürler

lllDarthlonlll

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşında dediği gibi hard survival/survivalın tadı burada çıkar diye geldik ve asistanların moderatörlerin fly yetkileri var ve gm 0 da oyunu normal oyuncu olarak oynuyorlar sesli sohbettede anlatmak istedim böyle bir olayın neden mantıksız olduğunu ama hoş karşılamadılar çok fazla bir şey demek istemiyorum böyle şeyleri görünce nasıl birinin oynama isteği gelebilirki bi bakıyorsun asistanda fly var ve ayriyetten büyük ihtimalle flyspeed yetkileri bile var, herneyse videoda tüm olaylar var siz izleyip siz yorum yapın

Son düzenleme:

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu tasarımı sadece gösteriş için yapılmış gibi, sunucu hakkında hiçbir bilgi vermiyor.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu konu tasarımı en kısa sürede düzenlenecek.

Nesna

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu içi tasarım ve konu tasarımı biraz basit kalmış gördüğüm kadarı ile. Sunucuya girip kontrol etmedim ama beni sarmaz gibime geliyor. Başarılar <3

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu içi tasarım ve konu tasarımı biraz basit kalmış gördüğüm kadarı ile. Sunucuya girip kontrol etmedim ama beni sarmaz gibime geliyor. Başarılar <3
Sunucu konu tasarımı 4-5 aylık en kısa sürede değiltirilecektir.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GÜNCEL + YENİ DÜZENLEMELER GELDİ VE SUNUCU OPTİMİZE EDİLDİ.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
+Minyonlar Eklendi. /warp minyon yazarak bilgi alabilirsiniz. 24.07.2021