NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle NonyCraft Kurucusu olarak sizlerden destek ve anlayış istiyorum lütfen doğru saygılı ve düzenli bilgi vermenizi rica ediyorum ayrıca lütfen tembel veya iş yapmaktan kaçınan bir tipseniz asla başvurunuz kabul edilmez çalışkan dürüst doğru ve düşünceli olmalısınız ve yaşınız 16 altında olmamalı moderator , mimar , asistan gibi yetkililer yaş sınırlaması 16 ila 18 arasıdır Admin , CEO , Pluginer olmanız için 20 yaş üstü veya 20 yaşında olucaksınız yada daha büyük o size kalmış peki reklamci , rehber gibi yetkililerde 16 ila 17 arasında kabul edilir yaş sınırının olması bazılarınızı üzsede ciddi bir kadro ciddi bir server herzaman başarılı olur serverimiz açıldığından beri birçok şey atlattı hepsinin üstünden geldik ve şuana kadar 5 günü 1 kere 1 gün geri alındı ondan sonra 1 kere bile geri alınmadı item kaybı olmadı oyuncu sayimiz 3 aydır 20-45 arası şu an biraz düştü bizde kadro toplamaya çalışıcaz işşallah aranızda bize katılmak isteyen başarılı ve iyi insanlar vardır eyer varsa gercekten size çok ihtiyacımız var ve bu arada bu yazıyı bukadar uzun yazmam sebebi size serverimizi ve şartları kısaca açıklamaktı serverimiz şu an hub olduğu için survival ve skyblock sunucumuz aktif yanlız şu an skyblock ile fazla ilgilenilmiyor yakında onu elden geciricez şuanki hedefimiz iyi bir kadr oluşturmak ve otuturmak biraz zor olucak ama güzel ve başarılı oluçağından eminim birde bir şey daha söyleyim bizim tek farkımız şuydu ne vipi ne oyuncuyu ayırdık oyuncu haksız bir şey yaptıysa cezasını verdik vip yaptıysada işşallah bu yazıyı tam okursunuz iyi forumlar iyi günler - NonyCraft Ekibi @2016 - www.nonycraft.com

* --- * Yetkili Listesi * --- *

Yanlarındaki Alınabilecek en fazla kişi sayısıdır.
---------------------------
✔ Asistan ( 2 )
-----------------------
✔ Rehber ( 4 )
-----------------------
✔ Reklamci ( 4 )
-----------------------
✔ Mimar ( 2 )
-----------------------
✔ Moderator ( 2 )
-----------------------
✖ Pluginer ( 0 )
-----------------------
✖ Admin ( 0 )
-----------------------
✖ CEO ( 0 )
-----------------------

NonyCraft Başvuru Alımları ( Açık olan Alımlar Yukarıda Belirtilmiştir )

★ Seçtiğim Yetki :
★ Yaş :
★ Tecrubeleriniz :
★ Mimar sectiyseniz resim link şart :
★ İsminiz :
★ Minecraft Nezaman Başladınız :
★ Serverimiz Hakkında Ne düşünüyosun :
★ Rehber sectiyseniz : rehberlik hakkında bilgi veriniz.
★ Reklamci sectiyseniz : gunluk veya haftalık hit oyuncu çekişisiniz max nekadar olabilir? rakamla yazınız.

Skype Adresim : create5626891
Destek ve iletişim için bana ulaşın.

yBloodz_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
★ Sectigim Yetki:Moderator
★ Yaş :14
★ Tecrubeleriniz : iyi bilgiliyim

★ İsminiz :Muhammet
★ Minecraft Nezaman Başladınız : 6 Yasinda
★ Serverimiz Hakkında Ne düşünüyosun : Oynadim Server Güzeldi

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
★ Sectigim Yetki:Moderator
★ Yaş :14
★ Tecrubeleriniz : iyi bilgiliyim

★ İsminiz :Muhammet
★ Minecraft Nezaman Başladınız : 6 Yasinda
★ Serverimiz Hakkında Ne düşünüyosun : Oynadim Server Güzeldi
üzgünüm yaşınız yeterli değil ve bilginiz yetersiz . ( 2 sene sonra tekrar dene )

Chuka

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
★ Seçtiğim Yetki : Moderator
★ Yaş :17
★ Tecrubeleriniz : Pluginer,Builder,Webmaster. Serverim vardı 2 yıllık FactionTurk adlı serverlerde pluginerlık baş adminlik yaptım bilgim %98 oranında iddalıyımdır.

★ İsminiz :Erdem Naldemir
★ Minecraft Nezaman Başladınız : 2011in yazı
★ Serverimiz Hakkında Ne düşünüyosun : Güzel server başarılı daha iyisi neden olmasın ki ? Bunun için elimizden geleni hep beraber yapar daha iyisini yaparız.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
★ Yaş :17
★ Tecrubeleriniz : Pluginer,Builder,Webmaster. Serverim vardı 2 yıllık FactionTurk adlı serverlerde pluginerlık baş adminlik yaptım bilgim %98 oranında iddalıyımdır.

★ İsminiz :Erdem Naldemir
★ Minecraft Nezaman Başladınız : 2011in yazı
★ Serverimiz Hakkında Ne düşünüyosun : Güzel server başarılı daha iyisi neden olmasın ki ? Bunun için elimizden geleni hep beraber yapar daha iyisini yaparız.
Skype üzerinden iltibata gecelim. detaylı konuşuruz.

VahitAydın

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
★ Seçtiğim Yetki : Skyblock Rehber
★ Yaş :13
★ Tecrubeleriniz : 2-3 sw de rehber oldum

★ İsminiz :Vahit Aydın
★Oyun ismi:orduluBela
★ Minecraft Nezaman Başladınız : 4-5 yıldır minecraft oynuyorum
★ Serverimiz Hakkında Ne düşünüyosun : sw güzel marketi falan beğendim ama az kişi giriyor bunun için reklamcılık yapabilirim (Tabi izniniz olursa) bu sw re 8-9 kişi deil bence 30-40 kişi girmeli.
★ Rehberlik tecrübem:Bayabi var bütün /is komutlarını ve /warp /msg gibi komutları da biliyorum 2-3 sw de yetkili oldum ama 2 admin bozuk çıktı değiştirdi 1 sw de ise iyidim admin beğendi ama skyblock kapandı (hatta şu an yalvarıyom).
★Skybe :vaho1905
SON İnşallah beni seçersiniz

Son düzenleme:

Emirhankk1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Blitzk1ng

Skaype üzerinden bildirdim İlgilenirmisiniz :)

Tugrahn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
★ Seçtiğim Yetki : Moderatör
★ Yaş : 16
★ Tecrubeleriniz : 17 kere mod 9 Kere admin 2 kurucu 7 Builder 24 Rehber Oldum

★ Mimar sectiyseniz resim link şart : Seçmedim
★ İsminiz : Tugr
★ Minecraft Nezaman Başladınız : 2 yıl önce
★ Serverimiz Hakkında Ne düşünüyosun : Böyle güzel bi serverin yetkilisi olursam çok iyi olur.Ve Serverde birçok Düzenlemede yardımcı olurum

Skypem: Darkstreet.mrwilliamo

Son düzenleme:

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
★ Seçtiğim Yetki : Skyblock Rehber
★ Yaş :13
★ Tecrubeleriniz : 2-3 sw de rehber oldum

★ İsminiz :Vahit Aydın
★Oyun ismi:orduluBela
★ Minecraft Nezaman Başladınız : 4-5 yıldır minecraft oynuyorum
★ Serverimiz Hakkında Ne düşünüyosun : sw güzel marketi falan beğendim ama az kişi giriyor bunun için reklamcılık yapabilirim (Tabi izniniz olursa) bu sw re 8-9 kişi deil bence 30-40 kişi girmeli.
★ Rehberlik tecrübem:Bayabi var bütün /is komutlarını ve /warp /msg gibi komutları da biliyorum 2-3 sw de yetkili oldum ama 2 admin bozuk çıktı değiştirdi 1 sw de ise iyidim admin beğendi ama skyblock kapandı (hatta şu an yalvarıyom).
★Skybe :vaho1905
SON İnşallah beni seçersiniz
üzgünüm yaşınız yeterli değil ve bilginiz yetersiz .

Stave

Marangoz
En iyi cevaplar
0

★ Serverimiz Hakkında Ne düşünüyosun : Böyle güzel bi serverin yetkilisi olursam çok iyi olur.Ve Serverde birçok Düzenlemede yardımcı olurum

say lan ama saymarzsan r

kaptanpizzaeren

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
★ Yaş :18
★ Tecrubeleriniz :medieval build satışları,pluginer,az ve öz olarak 2 server açtım güzelde idare ettim 4 senelik oyuncuyum bir işe başladığımda asla yarım bırakmam servera sadık o server için çok şey feda etmeye razıyımdır yeterki beni layık görmeniz dileğiyle

★ İsminiz :Eren Erbaşı
★ Minecraft Nezaman Başladınız : aralık 2011 neredeyse ilk çıktığında
★ Serverimiz Hakkında Ne düşünüyosun : istikrar,yüksek irade,takım ruhu bunların hepsi benim tecrübelerim arasında olduğunı düşünüyorum çok güzel farklı bir server olduğunu düşünüyorum önemli bir server yükseleceğiz :)
★Skype:erenerbasi1

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
★ Yaş :18
★ Tecrubeleriniz :medieval build satışları,pluginer,az ve öz olarak 2 server açtım güzelde idare ettim 4 senelik oyuncuyum bir işe başladığımda asla yarım bırakmam servera sadık o server için çok şey feda etmeye razıyımdır yeterki beni layık görmeniz dileğiyle

★ İsminiz :Eren Erbaşı
★ Minecraft Nezaman Başladınız : aralık 2011 neredeyse ilk çıktığında
★ Serverimiz Hakkında Ne düşünüyosun : istikrar,yüksek irade,takım ruhu bunların hepsi benim tecrübelerim arasında olduğunı düşünüyorum çok güzel farklı bir server olduğunu düşünüyorum önemli bir server yükseleceğiz :)
★Skype:erenerbasi1
Skype üzerinden iltibata gecelim. detaylı konuşuruz.

Bilgileriniz ve anlatım tarzınız tuhaf ve bu yuzden sizi askıya alıcağım.