NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi
A

Arikaix

Ziyaretçi
bak mesela benim sifrem 12345
oyuna girince /register 12345 12345 yazıyorum kayit olup sifre aliyorum, sonrada
/login 12345 yazip oyuna giriyorum

A

Arikaix

Ziyaretçi
onu yapinca sifreni almiş oluyosun işte sifren 15975300 olmuş oluyor
ondan sonrada her oyuna girişinde.

/login 15975300 yazınca oyuna gircen

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Server çok güzel herkese tavsiye ederim.
2-Nedenini bilmiyorum ama ilk girdiğimin ertesi günü girdiğimde envanterim sıfırlanmış. Birkaç kişinin sıfırlanmış bir tek benim değil
3-Lütfen anticheatı gözden geçirin çalışma masasında item yaparken hack kullanıyormuşum bahanesiyle kick atıyor ev yaparken de atıyor :D

A

Arikaix

Ziyaretçi
1- Server çok güzel herkese tavsiye ederim.
2-Nedenini bilmiyorum ama ilk girdiğimin ertesi günü girdiğimde envanterim sıfırlanmış. Birkaç kişinin sıfırlanmış bir tek benim değil
3-Lütfen anticheatı gözden geçirin çalışma masasında item yaparken hack kullanıyormuşum bahanesiyle kick atıyor ev yaparken de atıyor :D

1- Teşekkur :)
2- farklı bi isimle girmiş olabilirsin mesela s yazıcana ş yazmıştirsin o zman yeni acc açar, acc en Premiıum sa böyle sorumlar cıkmaz zaten
3- anti cheat en önem verdigim şey server da, o yüzden bazen oto kick yiye bilirsiniz bi şey yapmadınız halde, o kadarınada göz yumun :)
kimse hile yapamadıgı için 1 elmasın bile degeri var.

Son düzenleme:

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1. Ben Premium um 2. bu sabah oyuna girdigimde pro2 demir setim gitmis. Ve 30luk ench basilmis elmas kilicim gitti :zombi: Bastan verecek misiniz ?

A

Arikaix

Ziyaretçi
gitme ihtimali olmaması lazim, senelerdir oynarim serverlarda hiç bi itemim kaybolmadı daha.
simdi sana versek herkes bi şeyim kayboldu diye istemeye başlıycak ipin ucu kaçcak, daha önce yaşadim hemen başlıyolar benim oyum kayboldu benim buyum kayboldu.

dangerav

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arika ben northcrafttan Hasan hatırladınmı? oyunu ındıreblrsm gelıcm launcher 1.7.2 gırmıyor

dangerav

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
111 mb bişi ındırıorm calısır inş tanıdın dimi :D