NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi
A

Arikaix

Ziyaretçi
Bu gün yapilan Labirent oyunundan görütüler, Birinci Alcatraz009 oldu 10 elmas kazandı.

reiszorro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Premiummu?
Kaç Seferdir Deniyorum Bad login hatası veriyor.

SORUN CÖZÜLDÜ...

A

Arikaix

Ziyaretçi
Market yenilendi, tüm malzemeler konuldu

Son düzenleme:

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya şu kişi sayısını 30 olmadı 27 falan yapın ya 22 nedir hep dolu :D Adamların fastplacingden falan kick yemesini bekliyorum girebilmek için .
Bir de benim evimde 3 tane ineğim vardı yok olmuşlar. Tavuklar da var ama tavuklara bir şey olmamış inekler yok olmuş. O kadar redstone satmıştım o ineklere geri istiyorum Arikaix :D :D :D

Son düzenleme:
A

Arikaix

Ziyaretçi
evet kapasiteyi bi ara artırcam ama ne ara, yetmiyo artık bakalım.
ineklerinde WG li alanda hayvan korumasını kaldırdım o yüzden gitmiştir, hayvanlarınızı daha kapalı alanlarda tutun, çünkü girip keserler
kaldırma neden im at (Horse) la baskasının WG li alanında inerseniz at a binemiyosunuz bi daha orda kaliyor at yada o alandan cıkmasını bekliycek sininz.
bunun cözümünü bulamadılar daha takip ediyorum bulurlarsa hemen ekliycem zaten.
At lara dikkat edip baskasının arazisinde inmeseniz sorun kalmıycak eski haline de getire bilirim siz bilirsinzi karar verin.[DOUBLEPOST=1389267254,1389202597][/DOUBLEPOST]mcMMO Eklendi, Ayrıntıları yazıcam.

birikin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arikaix ! Sw limitini arttır ! ben giremeyebiliyom ![DOUBLEPOST=1389397098,1389369574][/DOUBLEPOST]Arikaix ! Sadece Sw Limitini Arttırmakla kalma,aynı zamanda sınırları yok et,yuvarlak içinde yaşamak istemiyom :D

A

Arikaix

Ziyaretçi
Olmaz :) haritanın seklini bozcaksınız sonra, dünya görünümünde yaptim ne güzel, o haritanın 1% ni ancak kulanmıştırsınız hem koskoca harita ..[DOUBLEPOST=1389399543,1389399048][/DOUBLEPOST]Bu arada Kendi kendine gelişen Orman spawn ı, biraz daha büyürse sehir isim verip vali atıyacam, Ova spawnıda yaklaşmış buna bügün.

Son düzenleme:

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim evin tepesinde ağaçla nether wart tarlası görünüyor :D
Ben premium aldım da nickname artık başka itemlerii ve arsayı devretme şansım var mı? :D

A

Arikaix

Ziyaretçi
hallederiz, oyuna girince özel den mesaj at chat e yazarasan soru spam nına ugruyorum hiç bi şey yapamıyorum, yada burdan nick namemini özelden at, girince bilgim olsun en azından.

Son düzenleme:

PlayerFurkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
giremiyorum bağlantı sonu diyor :/

edit:versiyon 1.6.4müş oyunumun :D