NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
hım güzel gibi görünüyo bi deniyem :D ama urastığı belli :D B)[DOUBLEPOST=1400516982,1400516869][/DOUBLEPOST]aynı sekilde hilenin %40 kapalı ne güzel :D

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ya servere noldu geri alınmış o kadar şey yaptım şekerkamışı tavuk eti yumurtalık kaktüs;nolcak bu kadar emek ya lütfen yardım!!

erdolados

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
erdo power 1010 20sandık end taşı 111x53 şeker kamış :( ? anladın sen :
o gün o kadar uğraştık şekerkamışıyla senide biliyom bütün gün endde power kastın:([DOUBLEPOST=1400583795,1400583560][/DOUBLEPOST]
eklemek düşer sonuçta bu serverde çekildi . Soma Müzesi Belgeseli ! [HD izleyin]
arka fon muziğinin adı ne¿¿¿???

arda753

Marangoz
En iyi cevaplar
0
neden sw geri alındı o kadar emek gitti kaktüs tarlasına kat çıktım inekleri çoğalttım ahtapot mürekkebi kastım nolacak bu kadar emek

Kose81

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
arikaix bi aralar vip arsaları vardı hani ne oldu yıktınmı oraları?

shoots

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
arkaix marketekı pısmıs patatesı 16 lık yerıne 64 lk yaparmıısın cok magdur edıyo benı üzerimdeki tum patateslerı satmak ıcın 144 defa tıklamak zorunda kalıyorum kı tek seferde aldıgım patates daha fazlabenım parmagım agrıyo patates ısını bırakmayı bıle dusunmeye basladım bu aralar :(

A

Arikaix

Ziyaretçi
arikaix bi aralar vip arsaları vardı hani ne oldu yıktınmı oraları?

orda 2 tane vip ev vardı, 4 ay boş boş durdu yinede dokunmadım en son geçenlerde düzledim.[DOUBLEPOST=1400837790,1400837682][/DOUBLEPOST]
arkaix marketekı pısmıs patatesı 16 lık yerıne 64 lk yaparmıısın cok magdur edıyo benı üzerimdeki tum patateslerı satmak ıcın 144 defa tıklamak zorunda kalıyorum kı tek seferde aldıgım patates daha fazlabenım parmagım agrıyo patates ısını bırakmayı bıle dusunmeye basladım bu aralar :(

sende 10 server a yetecek kadar patates üretiyosun :), düşüncem ona bi care bakalım yan tarafına 64 taneden satma yeri yaparım bu gidişle.