Nostalji - 1.5.2

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Hepinize öncelikle merhabalar. Açıkçası ben nostalji bir minecraft sunucusu yapıp, 10-15 kişi oynamak istiyorum. :)
Benimle 1.5.2 nostaljisi yapacak arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim. Çok eğleneceğimizi düşünüyorum. Düşünsene geçmişe dönüyoruz, daha ne olabilir ki? :p

holger73

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hepinize öncelikle merhabalar. Açıkçası ben nostalji bir minecraft sunucusu yapıp, 10-15 kişi oynamak istiyorum. :)
Benimle 1.5.2 nostaljisi yapacak arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim. Çok eğleneceğimizi düşünüyorum. Düşünsene geçmişe dönüyoruz, daha ne olabilir ki? :p
Keşke senin gibi düşünüpde ciddi bir şekilde bunun online sunucusunu açan olsa ve eskilere dönsek. Bırak 1.5.2 yi piyasada 1.7.2 sunucu bile yok :D

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Keşke senin gibi düşünüpde ciddi bir şekilde bunun online sunucusunu açan olsa ve eskilere dönsek. Bırak 1.5.2 yi piyasada 1.7.2 sunucu bile yok :D
1.7'yi elimden geldiğince bitirmemeye çalıştım. Her sunucu neredeyse Survival oyun türünde 1.8'e geçtiği zamanlar ben ısrarla 1.7'den vazgeçemiyordum. Gerek kitlemin isteği gerekse kendi tarzım gereği. Fakat artık o tarz sürümlerle sunucu açarsan, forumda seni yerin dibine sokarlar. Çünkü artık 1.8 için oldukça baltalayıcı sözler sarf ediyorlar. :)