Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

* NovaMC [ Faction Paket ]> 1.8 SPIGOT! (2016)

Paket Nasıl?

• Güzel

• Orta

• Geliştirilmeli

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Climpy

System.out.println("Hello world!");

Merhabalar! Minecraft Türkiye öncelikle şunu söleyeciğinizi biliyorum daha 17gün var yılbaşına fakat neden bunu paylaştın diyebilirsiniz. Bunu yapmamın sebebi bir oylama yaptım ve erken mi geçmi çıkarayım dedim çünkü %91'i erken çıksın dedi bende sözümü tuttum ve bunu çıkardım.

➵ Bu paket tamamen bana aittir. bunun için ekran görüntüsü bile var. başkası tarafından paylaşılması yasaktır.
➵ Paket sürümü 1.8+ sürümüdür yoğun istek üzerine!
➵ Konu tasarımı bana aittir.

Paket için özel QR kod oluşturulmuştur.

Motd;

Feather Board;

Efektler;

Rütbeler;

Kutular;

Destansı Kasa;

Nova Kasa;

Title Maneger;

Pluginler;

Ban & Kick;

Paket Yapımcısı: Efe Halilbeyoğlu

Saygılarımla Minecraft Türkiye Ailesi!
[HASHTAG]#novamc[/HASHTAG]

İndirme Linki;
NovaMinecraft.rar
Virüs Total;

https://www.virustotal.com/tr/file/a0db88cf9184c0b582063facf05c8b1502b5ca6cb28bcac775b923079ca0ba5b/analysis/1481630117/

@ImHai @Cremranyec78 @TheGaMeLiFe_HD @EmirYLMZ @MinecraftCelil @MyEnesK @Yasta

- Shyrox -

Kendi eklentilerimizin olan sunucumuza sizleri bekliyoruz..

Son düzenleme:

kayra06

Demir Madencisi
Başarılar kardeşim güzel bir çalişma.

Son düzenleme:

VictoryTR

Taş Madencisi
Paket alıntıdır , öbür forumdada paylaşmıştı ama insanları dolandırarak paket satmaya çalışıyordu en sonunda ban yedi yani paket onun değildir ona da güvenmeyiniz !!

Climpy

System.out.println("Hello world!");
Paket alıntıdır , öbür forumdada paylaşmıştı ama insanları dolandırarak paket satmaya çalışıyordu en sonunda ban yedi yani paket onun değildir ona da güvenmeyiniz !!
Umarım ciddi değildir. Bu fazlasıyla komik bir hikaye gelişmen gerekiyor. Ben hiçbir forumda ban yemedim fnsdhjsf

Son düzenleme:

KingDragon0001

Marangoz
Acaba casa plsin adı nedir pl paketinizi indridm o pl için ancak bullamadım pl jave dosyasını cevaplarsanız sevinirim

KingDragon0001

Marangoz
skyp ım : TnTCraft Kurucusu MrAhmet bu skyp istek attıp sorna bana kasa plugini atarmısın skyp dan pl paketini indirdima özür dilerim jave dosyasını bulmadım pl nin içinde

@TheEfeOfficial