• rabisu

Hytale Türkiye
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

Tanıtım NovaScript - Deluxe | Tanıtım hazırlanıyor....

parkonmax

Taş Madencisi
Satıcı
Ruh Hali
NovaScript Deluxe

Script yapım durumu %91

Merhabalar, yeni başlatacak olduğum projemi size kısa ve öz olarak anlatmak istiyorum.

Öncelikle; bu script sınırlı sayıda olucak. Yani isteyen herkes satın alamıyacak. (en fazla 10 kişiye vb...)
Ayrıca hiçbir minecraft sunucu scriptinde kullanılmayan mantıklı & kullanışlı bir (kendi düşüncesi) özelliği bana özelden ileten bir kişiye scripti ücretsiz hediye ediceğim.

Bu scriptim diğer scriptim ile alakasızdır. Onu satın alanlar buna geçiş yapamaz!

Scriptte dosya erişimi vardır. İstediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz. Host ve domaini kendiniz karşılarsınız. Destek 12 saatte 1 kere olmak üzere ücretsizdir.

1552229622338.png

Kısaca özellikler

- Klasik giriş, kayıt ve şifremi unuttum.
- Duyuru ekleme, silme ve düzenleme.
- Market sistemi.
- İstenilen ödeme sistemini ekleme. (Paywant, shopier, batıhost, rabisu...)
- Admin panelinden detaylı yönetim. (Ayarları düzenleme...)
Gerisi aklıma gelmedi, klasik :)

İletişim

Discord: Torbacix#2457

Son düzenleme:

RaeLight

Back-End & Game Developer
Sponsor
Oyun Geliştirici
Ruh Hali
Diğer scriptlerden farkını göremedim. Tasarım idare eder.

Natrotm

Demir Madencisi
Cesaret
Ruh Hali
Yine aynı tasarımlarda bir script gibi gözüküyor, artık daha farklı tasarımlar denemenizi öneririm, fiyatına uyar ama başarılar.

Madeindead

Ağaç Yumruklayıcı
Discord üstünden ufak tefek aklıma geldiği kadar fikir verdim eminim ortaya güzel şeyler çıkacaktır Başarılar.

parkonmax

Taş Madencisi
Satıcı
Ruh Hali
Diğer scriptlerden farkını göremedim. Tasarım idare eder.
Yine aynı tasarımlarda bir script gibi gözüküyor, artık daha farklı tasarımlar denemenizi öneririm, fiyatına uyar ama başarılar.
Discord üstünden ufak tefek aklıma geldiği kadar fikir verdim eminim ortaya güzel şeyler çıkacaktır Başarılar.
Yorumlarınız için teşekkürler. Dikkate alınacaktır.

ekto02

Ağaç Yumruklayıcı
@parkonmax Öncelikle Merhaba Çok Güzel Bir Proje Olmuş Ellerinize Sağlık Acaba Projeyi Nerden Satın Alabiliriz Size Discord Üzerinden Arkadaşlık İsteği Attım Kabul Edip Bana Yazarsanız Script Hakkında Ufak Sorularım Var Aynı Zamanda Almak İstiyorum

parkonmax

Taş Madencisi
Satıcı
Ruh Hali
Script bitmek üzere! Sınırlı sayıda olacağı için almayı düşünüyorsanız bir an önce başvurun. Discord Torbacix#2457. Demo adresi özelden paylaşılır. Ön satıştan faydalanmak isteyen 3 kişiye (2 kaldı) 20₺ indirim sağlanacaktır.