Konu kilit.

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu sitesinde ödeme sistemi ve kullanıcı arayüzü olsun.

Juanti2000

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyunu indir yeri ve yanda sunucu kapesitesi felan gözüksün üsttede dönen logo yada küçülüp büyüyen.tasarımını batihostun craft.tc sitesi gibi yaparsan güzel olur.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler.

Sunucu sitesinde ödeme sistemi ve kullanıcı arayüzü olsun.
Ödeme sisteminden kastınız nedir ? Yani Batıhost ödeme sistemi tabikide olucak. Kendisine ait bir ödeme sisteminizdenmi bahsediyorsunuz ? Fikriniz için teşekkürler.

oyunu indir yeri ve yanda sunucu kapesitesi felan gözüksün üsttede dönen logo yada küçülüp büyüyen.tasarımını batihostun craft.tc sitesi gibi yaparsan güzel olur.
Oyunu indir ve yanda sunucu kapesitesi, aktif sayısı ve kayıtlı oyuncu sayısı olucak. Üstede logo ekleyebiliriz. Fikriniz için teşekkürler.

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum reklam olmasın diye söyleyemiyorum.İstersen kendin de yapabilirsin veya ödeme sistemi sağlayan şirketler var onlarla da anlaşabilirsin.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
V999.9da çıkacak galiba, scripte daha başlamadan v0.1 olduğuna göre :D Bir işe girişiyorsan bize de başarılar dilemek düşer ama keşke biraz ilerlettikten sonra resimlerle birlikte paylaşsaydın.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum reklam olmasın diye söyleyemiyorum.İstersen kendin de yapabilirsin veya ödeme sistemi sağlayan şirketler var onlarla da anlaşabilirsin.
Aslında şuanda anlaşmam olan bir site var. Belki yapabilirim.
V999.9da çıkacak galiba, scripte daha başlamadan v0.1 olduğuna göre :D Bir işe girişiyorsan bize de başarılar dilemek düşer ama keşke biraz ilerlettikten sonra resimlerle birlikte paylaşsaydın.
Teşekkürler. Bu akşam fotoğraf atayım :şapka:

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam sunucu açmaya kalkışırken botu engellemek için site den kayıt olma yapayım derken bunu gördüm en kısa sürede paylaşman dileğiyle :)

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam sunucu açmaya kalkışırken botu engellemek için site den kayıt olma yapayım derken bunu gördüm en kısa sürede paylaşman dileğiyle :)
Bu ayın sonuna doğru projeyi bitirmeyi düşünüyorum. Yazın da yeni sürümler çıkarıcam :D