:> NOVASCRIPT | V1.2 | TASARIM İYİLEŞTİRİLDİ! | PİYASADAKİ EN UCUZ SCRİPT | DEMO EKLENDİ <:

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba değerli forum üyeleri.
Bugün size bu konumda kendi kodlamam olan NovaScript minecraft website scriptimi tanıtacağım.

(S)ıkça (S)orulan (S)orular;

Nedir, neyin nesidir bu NovaScript ?
NovaScript, minecraft sunucuları için sade bir halde website scriptidir.

Yapımcısı kim bu NovaScript'in ?
NovaScript, minecraft sunucusu olan NovaCrafter'in kurucu Torbacix tarafından kodlanmıştır.

Peki fiyatı nedir ?
NovaScript'in fiyatı diğer minecraft website scriptleri gibi cepyakan tarzda değil. Bu versiyona kadar 25TL idi fakat yeni fiyatı 35TL olarak belirlenmiştir. Ödeme yöntemleri; Kredi kartı, papara, ininal...

Nerden, kimden alıcam bu scripti ?
Bana skype üzerinden "Parkonmax" , sitemin "www.NovaCrafter.com" sağ alttaki canlı destek kısmından veya Forumdan mesaj atabilirsiniz.

Ben bu scripti aldım, bir hata buldum, hatayla karşılaştım veya eksik özellik var kime nerden ulaşıcam, destek veriyormusunuz ?
Evet, kendim bizzat ilgileniyorum. En ufak hatada bana skype üzerinden "Parkonmax" , sitemin "www.NovaCrafter.com" sağ alttaki canlı destek kısmından veya Forumdan mesaj atabilirsiniz.

Özellikler;

> Duyuru (Ekleme,silme panelden)
> 6. Duyuru eklendiğinde sonuncu duyuru otomatik olarak silinir (Yeni sürümde sayfalama gelicek)
> Giriş yapmadan kredi yükleme sistemi (Kullanıcı adına)
> Full otomatik batıhost - epin siteleriyle uyumlu kredi yükleme sistemi
> Full otomatik market
> Marketten eşya aldıktan sonra depoya gönderilmesi. (Depodan hediye edilebilinir)
> Destek sistemi
> Ayarlanılabilinen VIP Bilgi sayfası
> Full otomatik kayıt, giriş
> Sağda "En son kayıt olanlar", "En son kredi yükleyenler" ve "En son marketi kullananlar" tabloları. (Yeni sürümde kill top 100 vb. gelicek, tabloların yeri değişecek)
> Admin panelinden toplam satışı/toplam kayıtı görebilme, oyuncuların deposuna item gönderme, kredi verme, destek talepleri inceleme(görüntüleme, cevaplama ve kapatma), duyuru ekleme/silme (yeni versiyonda düzenlemede gelicek!), hızlıca sunucu ekleme, sunucuya komut gönderme, hızlıca sunucu seçip kategori ekleme ve hızlıca sunucu/kategori seçip ürün ekleme.

> V1.9 a kadar daha birçok özellik gelicek ve büyük ihtimalle scriptin v1.9 fiyatı 50TL olucak. Eğer scripti beğendiyseniz şimdiden alın. Her gün üzerinde çalışıyorum. Her türlü desteği veriyorum. İstediğiniz eklemeleri ÜCRETSİZ yapıyorum (özel teklif vb.)

Fotoğraflar;

##########

##########

##########

##########

(SAT Kısmı oyuncu pazarı için. Dilerseniz eklemeyiz.)

##########

TANITIM BU KADARDI

Fiyat:
50TL 35TL

Demo:
demo.NovaCrafter.com
demo.NovaCrafter.com/admin
Yetkili paneli Kullanıcı adı: admin Şifresi: admin

İletişim discord
Torbacix#2457

İletişim site
www.NovaCrafter.com
(sağ alttaki canlı destek)

Discord Grup - NOVASCRIPT Discord Tıkla

iyi forumlar...

Son düzenleme:

TatarCraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sormak istediğim bir soru var. mesela ben bu site skriptini aldım yükledim buna güncellemeler gelicek demi tasarım hani diyer sitelere göre biraz eksik geldi, güncellemeler geldiginde ücretsiz alabileceğizdir inşallah.

Birde mesela ininal kart ile adam vip alıcak karta para attığında sistem bunu algılayabilecekmi ? yani biz hiçbir şey yapmadan ininal dan mobilden vip satabilecekmiyiz.​

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sormak istediğim bir soru var. mesela ben bu site skriptini aldım yükledim buna güncellemeler gelicek demi tasarım hani diyer sitelere göre biraz eksik geldi, güncellemeler geldiginde ücretsiz alabileceğizdir inşallah.

Birde mesela ininal kart ile adam vip alıcak karta para attığında sistem bunu algılayabilecekmi ? yani biz hiçbir şey yapmadan ininal dan mobilden vip satabilecekmiyiz.​
Güncellemeli tabikide bedava alıcaksınız. Şöyle oluyor aslında ininal barkodtan alışverişin apisini ininal vermediği için batıhosttan token istiyorsunuz. Kullanıcı ödeme yapmak istediğinde batıhosta yönlendiriyor. İşleme ordan devam ediyorlar batıhost ödemeyi onaylarsa siteye geri dönüş yaptırıyor. Fakat batıhosttaki parayı çekeniyorsunuz. Ama anlaşmalı epin satabileceğiniz siteler var oyunalisveris gibi. Scripti alıcaksanız bu konuda yardımcı olurum.

TatarCraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Temayı keşke craftrise tarzı yapsaydın ozmn garanti alırdım.​

TatarCraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tasarımla oynasak süper olur bu halini beğenmedim dedigim gibi craftrise tarzı olursa efsane olur :) <3 bekliyorum​

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Tasarım gelirse ben bile alabilirim. ancak bu haliyle çok satacağını sanmıyorum.

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Craftrise ın tasarımı çok güzel. Ona benzer şeyler yapabilirsin.

TatarCraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1527948752055.png

Örnek burası gibi Giriş Yap kısmı Sağda olsa sonra Top10 gibi bişeyde eklenebilir. market ikonları böyle tatlı olmalı dur örnek gösterem.

1527949385858.png

bu şekilde cok gzl olur :)