• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone satın alrabisu

:> NOVASCRIPT | V1.2 | TASARIM İYİLEŞTİRİLDİ! | PİYASADAKİ EN UCUZ SCRİPT | DEMO EKLENDİ <:

Steam
ParkonmaxTR
Minecraft
Torbacix
Tasarım yetersiz kalmış geliştirilebilir. Başarılar
Her geçen gün geliştiriyorum zaten. V1 ile V1.2 arasındaki yapacağın kıyaslamayla V2 ye kadar yapacağım şeyleri az uz tahmin edebilirsin. Birde en azından diğer scriptler gibi ekmek elden, su gölden hazır tasarım kullanmıyorum. Buda bana yetiyor zaten. Yorum için teşekkürler.

Heasen

Sudan Çıkmış
Güzel ve başarılı bir script. Ayrıca 35 Lira olması da cabası :). Fakat hoşuma gitmeyen kısımlarıda var. Yazı sitili comic font yerine daha düz bir yazı olabilir. Ve beyaz yerler (Kategori çubuğu duyuru yeri falan) tüm siteyi kaplamış, insanı daraltıyor biraz daha küçültülebilir. Ama bu fiyata gerçekten başarılı bir script tebrikler. Geliştirmen dileğiyle!

parkonmax

Marangoz
Satıcı
Steam
ParkonmaxTR
Minecraft
Torbacix
Güzel ve başarılı bir script. Ayrıca 35 Lira olması da cabası :). Fakat hoşuma gitmeyen kısımlarıda var. Yazı sitili comic font yerine daha düz bir yazı olabilir. Ve beyaz yerler (Kategori çubuğu duyuru yeri falan) tüm siteyi kaplamış, insanı daraltıyor biraz daha küçültülebilir. Ama bu fiyata gerçekten başarılı bir script tebrikler. Geliştirmen dileğiyle!
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Güzel bir eleştiri olmuş. Yazı stili ayarlardan değiştirilebilir. Tasarım hakkındaysa her geçen gün üstünde çalışıyorum nasıl daha iyi bir tasarım olabilir diye zaten her hafta güncelleme yapıyorum. Artık bootstrap değilde css üzerine çalışmaya başladım. Önerilerin için teşekkürler, bidahaki güncellemelerde göz önünde bulunduracağım. :lol: