NovaScript V1.4 - Sadece 50TL! - Yeni admin paneli - Ekonomik tasarım *Sidebarlar geliştirildi.

yeXDev

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Fiyat neden bu kadar düşük? Fİyatı düşürünce satışların çoğalacağını falan mı zannediyorsun? Tabikide hayır. Fiyat ne kadar düşerse o kadar kalitesiz gözükür benim gözümde. Fiyatı yükseltmeli ve geliştirmeye devam etmelisin.

CraftLox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fiyat neden bu kadar düşük? Fİyatı düşürünce satışların çoğalacağını falan mı zannediyorsun? Tabikide hayır. Fiyat ne kadar düşerse o kadar kalitesiz gözükür benim gözümde. Fiyatı yükseltmeli ve geliştirmeye devam etmelisin.
Yani kısacası website almaya durumu olmayan/çok fazla para vermek istemeyen website sahibi olamasın diyosun. Kaliteli olup olmadığını demo adresinden görebilirsiniz.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir ülkenin gelişmesi için, birilerinin fedekarlıklar yapması gerekir. Ülkede minecraft adına ucuz script yok diye fırsattan istifade 200tl ye çıkarıp sunucu sahiplerinimi sömüreyim ? Buna vatan hainliği denir. Ben emeğimden fazlasını istemem.

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bir ülkenin gelişmesi için, birilerinin fedekarlıklar yapması gerekir. Ülkede minecraft adına ucuz script yok diye fırsattan istifade 200tl ye çıkarıp sunucu sahiplerinimi sömüreyim ? Buna vatan hainliği denir. Ben emeğimden fazlasını istemem.
Vatan hainliği mi? Basit bir e-ticaret scripti bile 3.000 TL'den satılabiliyorken Minecraft scripti neden 200 TL'den satılamasın? 200 TL bir web sitesi için çok çok azdır. Piyasada hazır wordpress siteleri bile 750 TL'den satılıyor hiçbir özelliği olmadan ki bu işin piyasası 1500-3000TL civarıdır.

İstediğiniz fiyattan satmakta özgürsünüz ama hakaret etmemeye dikkat edin. Tartışma çıkarmaya çalışmıyorum, ülkeyi minecraft scripti yaparak geliştirebileceğinize inanıyorsanız zaten diyecek bir şey yok :) .

Son düzenleme:

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vatan hainliği mi? Basit bir e-ticaret scripti bile 3.000 TL'den satılabiliyorken Minecraft scripti neden 200 TL'den satılamasın? 200 TL bir web sitesi için çok çok azdır. Piyasada hazır wordpress siteleri bile 750 TL'den satılıyor hiçbir özelliği olmadan ki bu işin piyasası 1500-3000TL civarıdır.

İstediğiniz fiyattan satmakta özgürsünüz ama hakaret etmemeye dikkat edin.
3000TL'ye satılan e-ticaret sitesi ile bir minecraft sunucu sitesinimi karşılaştırıyorsun ? Hata yapıyorsun.

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
3000TL'ye satılan e-ticaret sitesi ile bir minecraft sunucu sitesinimi karşılaştırıyorsun ? Hata yapıyorsun.
İkisinin de mantığı aynı. Hatta e-ticaret sitesi çok daha basit bir mantığa sahip minecraft sitesine kıyasla. E-ticaret sitesinde ürünleri kategorize eder listelersiniz, fiyatlandırma olur tıpkı minecraft scriptindeki market bölümü gibi. Profil alanı olur yine minecraft scriptindeki gibi. Ödeme alanı olur yine minecraft scriptindeki gibi. Eğer bahsettiğiniz minecraft sunucu sitesi sizin yaptığınız türden bir site ise tamamen haklısınız.

Bir tutuyorum. En azından ben tecrübeme göre konuşuyorum. Peki siz neyinize güvenerek konuşuyorsunuz?

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha kayıt sistemin düzgün değil gelip millete akıl veriyorsun. 2 - 3 saniyede site göçüyor.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İkisinin de mantığı aynı. Hatta e-ticaret sitesi çok daha basit bir mantığa sahip minecraft sitesine kıyasla. E-ticaret sitesinde ürünleri kategorize eder listelersiniz, fiyatlandırma olur tıpkı minecraft scriptindeki market bölümü gibi. Profil alanı olur yine minecraft scriptindeki gibi. Ödeme alanı olur yine minecraft scriptindeki gibi. Eğer bahsettiğiniz minecraft sunucu sitesi sizin yaptığınız türden bir site ise tamamen haklısınız.

Bir tutuyorum. En azından ben tecrübeme göre konuşuyorum. Peki siz neyinize güvenerek konuşuyorsunuz?
Şuanda bu yazdıklarını okudukdan sonra resmen şok oldum. Amacın ne, neyi amaçlıyorsun ve ne istiyorsun ? Bu kadar kötüleme ve egodan sonra neye ulaşmaya çalışıyorsun çok merak ediyorum ?

RaeLight

Back-End Developer
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biraz yapılan scriptleri falan araştırdıysan minimum kaç tl den başladığını anlarsın mesela bir arkadaşım 250 tlye basit ve admin panelsiz bir blog scripti yapmıştı, ayrıca vatan hainliğiyle alakası yok fiyat yüksekse emek harcanmıştır o fiyatta emeğin karşılığıdır.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne varmış kayıt sisteminde ? Ekstra olarak kimseye akıl verdiğim yok.
Ortalama 10 saniyede site çöküyor kayıt formunda hiçbir önlem almadığın için 1 saniyede yaklaşık 60 70 hesap oluşturuyorum haliyle sunucu dayanmıyor. Bu ve bunun gibi epey bug var.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ortalama 10 saniyede site çöküyor kayıt formunda hiçbir önlem almadığın için 1 saniyede yaklaşık 60 70 hesap oluşturuyorum haliyle sunucu dayanmıyor. Bu ve bunun gibi epey bug var.
Bu bug sadece benim sunucumda olan bir bug. Diğer sunucular dilediği gibi ip kayıt limitini ayarlıyabiliyorlar. Benim sunucumun kayıt limiti sınırsız.

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizin sitenizde kayıt oldum ve giriş yaptım bu scripti kullanan başka bir siteye girdim orada da giriş yapmış gibi gözüküyordum. Düzeltilmeli.