NovaScript V1.4 - Sadece 50TL! - Yeni admin paneli - Ekonomik tasarım *Sidebarlar geliştirildi.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
NOVAHIZMETLERI
Minecraft hakkında her türlü profesyonel hizmetiniz...

www.NovaHizmetleri.com

Fiyat & Demo ve Nerden alacağım ?

Şu an ki Aktif fiyat: 50₺
Not: Scripti bir kere satın aldığınızda V1.9 a kadar güncellemelere para vermessiniz.

Aktif demo adresimiz bulunmamakta. Fakat scripte göz atmak istiyorsanız www.NovaCrafter.com adresimizi inceleyebilirsiniz.

Scriptimizi www.NovaHizmetleri.com adresinden kayıt olup, kredi yükleyerek soldan Script sayfasından satın alabilirsiniz. Veya uğraşmak istemiyorsanız discord adresimizden canlı satın alım yapabilirsiniz.

Discord kullanıcı adı: Torbacix#2457
DİSCORD GRUBU IÇIN TIKLA

Yakında ücretsiz 2 haftalık deneme lisansı verilecektir.
Bizi kullanan bazı sunucular
www.Evrionetwork.com
www.BlachCraft.com
www.Asinn.pw

Bazı özellikler

- Otomatik kredi sistemi. (Batıhost, rabisu, paywant, shopier...)
- Authmeli kayıt / giriş sistemi. (Sıkıntısız, tüm pluginlere uyumlu)
- Websend uyumlu market sistemi.
- Sıkıntısız depo sistemi. (Hediye etme dahil)
- Admin panelinden scriptin tüm ayarlarını değiştirme. (Görsellerde mevcut)
- Admin panelinden tasarımda ayarlamalar. (Renk kodu ile tema rengi, sayfa büyüklüğü...)
- Admin panelinden admin ekleme/çıkarma.
- Admin panelinden duyuru silme/ekleme, destek talebi cevaplama, tabloları yönetme, oyuncu yönetme...
- Admin panelinden sunucu yönetimi. (Sunucuya komut yollama. Herhangi acil bir durumda çok işe yarar.)
- Dinamik admin sistemi, "admin girişi gerekmez yani kullanıcı admin panelinden yetkilendirildiyse /admin kısmından girebilir".
- Full otomatik kurulum. (Zaten kredi tablosu, market tablosu, depo itemleri... gibi verileri biz koruyoruz.)
- Lisanslı dosyalama sistemi. (Script boyutu yaklaşık 1.8MB)
- Destek sistemi *1-2 gün içerisinde gelicek
- 7/12 yetkili desteği.
- Lisans süresi: Sınırsız.
- Scripti satın aldığınızda sizden hiçbir destek ücreti alınmaz.
- Scripte istediğiniz ufak tefek ek şeyler ücretsiz olarak eklenir. (Logo ekleme, yeni sayfa ekleme...)

#_____________________________#

İyi forumlar...

Son düzenleme:

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ellerine sağlık sistemini beğendim. Umarım emeklerinin karşılığını alabilirsin.

KeleşMan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yemin et.
Allah sizi inandırsın, yalanım varsa na'merdim "en ekonomik script".

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Discord varmı sormak istediğim kafama takılan bazı detaylı sorular var :)

YusufEmre456

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu Script güncellenmeli bence çünkü AsinPW sunucusunda aynı skript var siteye bir girdim başka bir adamın hesabındayım hesapta 20 Kredi var çok tehlikeli düzeltilmeli.

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Belirttiğim açık yapımcı tarafından giderilmiş olduğudan dolayı yorumumu düzeltiyorum, iyi satışlar.

Son düzenleme:

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Script, get_file_contains mantığı ile kendi kodladığım apiden çekiliyor. Php bilmiyorsan get_file_contains; bir siteden veri çekmek.
Sadece yanlış bilgi verilmiş olmaması için yazıyorum. get_file_contains değil file_get_contents spesifik olarak bir siteden veri çekmek için değil dosyanın içerğini almak için kullanılır. http://site.com/index.php yazarsanız index.php'nin çıktısını alırsınız. Asıl amaç dosya çıktısını almaktır. Örn: bir resim, şarkı veya video. Ya da sadece metin. Siteden veri çekmek, istekte bulunmak vb. işlemler için cURL kullanılır.

Son düzenleme:

CraftLox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Script güncellenmeli bence çünkü AsinPW sunucusunda aynı skript var siteye bir girdim başka bir adamın hesabındayım hesapta 20 Kredi var çok tehlikeli düzeltilmeli.
Yorumun için teşekkürler, bu açığı kapatacağız en kısa sürede.
"Bu arada ben tasarımda emeği geçen, AsinPW"

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece yanlış bilgi verilmiş olmaması için yazıyorum. get_file_contains değil file_get_contents spesifik olarak bir siteden veri çekmek için değil dosyanın çıktısını almak için kullanılır. http://site.com/index.php yazarsanız index.php'nin çıktısını alırsınız. Asıl amaç dosya çıktısını almaktır. Örn: bir resim, şarkı veya video. Ya da sadece metin. Siteden veri çekmek, istekte bulunmak vb. işlemler için cURL kullanılır.
Daha ilk defa kullanıyorum. Profesyonel olduğumuda söyliyemem ayrıca. Genede yorumun için teşekkürler.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
açıklarla dolu bi script daha,
Screenshot

kullanmayınız..
Kullandığım method da session geçerli olmayacağı için mysql tabanlı session sistemi yaptım. Scriptte ufak tefek buglar olabiliyor. Biz boşuna güncellemiyoruz scripti. Her geçen gün güncelliyorum. Bu sorunuda çözmeye çalışıyorum, en yakın zamanda da çözeceğim. He birde kötüleme hiç gerek yoktu scripti satın alan bir kişiye her türlü desteği veriyoruz. Yani buda ufak tefek bugları zaman içerisinde kapattığımız anlamına geliyor. Son olarak 40TL’lik scriptten ne bekliyorsun kardeşim ? Git craftweb al 180TL’ye. Yakında tema düzenleme bile gelicek ve diğer scriptler gibi pahalıda değil. Uzun lafın kısası; boş yapma.

Yazım hataları olabilir telefondan yazıyorum.