Yardım NPC Market Nasıl Yapılır?

AtaEgeAsilturk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skyblock sunucum için NPC Market yapmak istiyorum ancak bulamadım. Hangi plugin ile yapabilirim? Youtube'de konu ile ilgili video var mıdır?

Samet77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Skyblock sunucum için NPC Market yapmak istiyorum ancak bulamadım. Hangi plugin ile yapabilirim? Youtube'de konu ile ilgili video var mıdır?
Citizens ve CommandNPC pluginleri lazım sana Citizens ile npc oluşturabilir CommandNPC plugini ile de NPC ye komut ekliyebilirsin.

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Citizens ile npc olusturcan CommandNPC ilede npc ye komut eklicen
Örnek npc create Market , npccmd shop

Nory

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
139332

Şöyle bir şey istiyorsanız, market pluginini citizens yolu ile NPC'ye yazdırırsanız yapabilirsiniz.​

Samet77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Belki arkadas olusturma komutlarını bilmiyordur..
Hemde sizin yazmıs olmanız benim yazmayacagım anlamına gelmez.
aynı cevaptan iki tane yazmak saçmalık bence ve zaten CommandNPC indirken Spigot ve DevBukkit sitelerinde acıklamasında komutları mevcut eğer yt den indirmek istresede herkes gösteriyor komutlarını ve zaten yazdığınız komut yanlış npccmd shop yazmışsınız onun yerine npc cmdadd shop hazması gerekli

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aynı cevaptan iki tane yazmak saçmalık bence ve zaten CommandNPC indirken Spigot ve DevBukkit sitelerinde acıklamasında komutları mevcut eğer yt den indirmek istresede herkes gösteriyor komutlarını ve zaten yazdığınız komut yanlış npccmd shop yazmışsınız onun yerine npc cmdadd shop hazması gerekli
Kardeşim seni alakadar etmez forum u bak kolay gelsin.