The Massacre - [A]way [F]rom [K]eyboard

Klanımız Sizce İyimi?

• Evet

Kullanılan: 15 42.9%
  • Hayır

Kullanılan: 11 31.4%
  • Orta Derece

Kullanılan: 6 17.1%
  • Sayılır (İyi Bir Klan Olabilmemiz İçin Bize Tavsiyeler Verirseniz Sevinirim)

Kullanılan: 5 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    35

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Başta sunucu tanıtımı sandım tasarım güzel başarılar.

Caner8188

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gta V Online oynayan arkadaşlar için ufak bir haberim var. Sadece türklerden oluşan bir crew oluşturmuş bulunmaktayız ve düzenli olarak heist vb. yapmaktayız, ek olaraktan normal klan alımlarımızda devam etmektedir ancak alımlar sadece konu üzerinden.

Eğer crew'e katılmak isteyen olursa discord adresim; xeoNNN#0965

Caner8188

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kısa süre içerisinde grafiker topluluğu oluşturmayı düşünüyoruz, ilgilenenler beklemede kalmanız ve konuyu takip etmeniz yeterlidir.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Kısa süre içerisinde grafiker topluluğu oluşturmayı düşünüyoruz, ilgilenenler beklemede kalmanız ve konuyu takip etmeniz yeterlidir.
aman toplulukmuş :D ping spam yedim çıkınca da adam yan hesaplarla arkadaşlık isteği yollayıp duruyor. adam ping atıp duruyor bir de klan partneri. uğraşma caner gelmeyeceğim bir daha.

Caner8188

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aman toplulukmuş :D ping spam yedim çıkınca da adam yan hesaplarla arkadaşlık isteği yollayıp duruyor. adam ping atıp duruyor bir de klan partneri. uğraşma caner gelmeyeceğim bir daha.
Alıntı yaptığın cümlede seninle alakalı bir şey göremedim?

Ek olaraktan yaşadığın durum hakkında şikayetçi olup bana bildirebilirdin bende gerekeni yapardım, direkt sunucudan çıktığın için konu kilit oluyor elimden bir şey gelmemesi normal.

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft ismim: YeQiu
Günlük ayırabileceğim süre: 12 saat civarı
Skype veya discord: Ye Qiu#3421
Neden bu klana girmek istiyorsun: Can sıkıntısı. Ha bir de içeridekilerin yaşını merak ediyorum. Sebebi de bu soruyu görmem. Neden klana girmek istiyorsun ne demek. Sanki avrupa birliği alım yapıyor da biz saygı duyduğumuz ve çok korktuğumuz için sebep belirtip giriyoruz. İçeride +16 herhangi birisi varsa onunla oyun oynarım başka bir amacım yok.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Minecraft ismim: YeQiu
Günlük ayırabileceğim süre: 12 saat civarı
Skype veya discord: Ye Qiu#3421
Neden bu klana girmek istiyorsun: Can sıkıntısı. Ha bir de içeridekilerin yaşını merak ediyorum. Sebebi de bu soruyu görmem. Neden klana girmek istiyorsun ne demek. Sanki avrupa birliği alım yapıyor da biz saygı duyduğumuz ve çok korktuğumuz için sebep belirtip giriyoruz. İçeride +16 herhangi birisi varsa onunla oyun oynarım başka bir amacım yok.
Discorddan geri dönüş yapıldı ( Erkutay#0001 )

Caner8188

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Duyuru • The Massacre minecraft sunucusunu(survival) açmak için hazırlıklar yapmaktayız, klan savaşlarına öncelik vereceğimiz sunucumuzun gelişim detaylarını yakında paylaşacağız. Konuyu takipte kalmanız yeterlidir.

ByMaLi123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bi Klanınızla Görüşme Yapmak İstiyorum SoulSArmY#8550 bana discordan ulaşırsanız çok mutlu olurum

DreadTurcoman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Esenlikler, Ben Soylular klanından Dış İşleri Bakanı DreadTurcoman, klanımıza Yeni Müttefikler arıyoruz, yakında bir servera başlayacağız. Bizimle birlikte başlamak istermisiniz?
Discord Hesabım; `Tuna©#8724
İyi oyunlar.

Caner8188

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni açılmış bir discord sunucusunu herkese açık hale getirmek üzere bakıma almış bulunmaktayız, geniş kapsamlı bir topluluk güncellemesiyle kısa zaman içerisinde tekrardan sahalardayız. Davet linki kısa süre içerisinde paylaşılacaktır.

Ek olaraktanda steam grubumuz açılmıştır, katılmak için ekteki bağlantıyı kullanabilirsiniz;
Steam Community :: Group :: The Massacre - TR