Hangisi daha güçlü?

• Herobrine

Kullanılan: 3 100.0%
  • Entity 303

Kullanılan: 1 33.3%
  • Null

• Yranib

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

EnesFearless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ankette bir bozukluk oldu herkes bir karakteri oylayabilirmi lütfen?

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
herobrine veyatta Entitiy 303

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Yronib ne la kkgfhjkgfh, neyse hikayeler iyiymiş kim yazdıysa baya yaratıcı

KadirBerk

Oynar Başlıklı Sewiom
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aklıma çocukluğum geldi 6 arkadaş bahçede toplanıp çardakta Minecraft PE oynardık bir koyunun yürüme sesleri gelirdi o zamanda map küçüktü sesler çok yüksekti tüm sesler duyuluyordu telefonun başında "Eğeğeğ hirobırayn" diyip çığlık atardık ailemizin bizim şizofren olduğumuzu düşünmesini sağlayan şeydir :( (Ne anlattım demin ben?)

Son düzenleme:

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Aklıma çocukluğum geldi 6 arkadaş bahçede toplanıp çardakta Minecraft PE oynardık bir koyunun yürüme sesleri gelirdi o zamanda map küçüktü sesler çok yüksekti tüm sesler duyuluyordu telefonun başında "Eğeğeğ hirobırayn" diyip çığlık atardık ailemizin bizim şizofren olduğumuzu düşünmesini sağlayan şeydir :( (Ne anlattım demin ben?)
herobrine olmadığı için sana inanmıyoruz

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Herobrine ile Entity 303 tanıdık da diğerleri yeni yetme galiba. Duymadım önceden.

BayScript

! iMatkapYT#1672
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herobrine'mi? Entity 303'Mü? Null'mu? Yranib'mi? Kimi şaşırır kimi korkar bunu duyanların %90 ürkmüş veya şaşırmıştır bence doğal ama. Entity 303 Ne bu? Gerçekmi yalanmı? Kimi gördüm kimi görmedim der yalanmı gerçekmi? Bilemeyiz ki.

Kim bu Entity 303?

Ekli dosyayı görüntüle 142476Ekli dosyayı görüntüle 142477Ekli dosyayı görüntüle 142475

Entity 303 Mojangda çalışan bir kişiydi Notch yanına çağırıp kovdu ve Entity 303 sinirlenip gizlice bilgisayarlardan oyun dosyalarını karıştırdı ve içine virüs kattı. Entity 303 oyun bozukluğuna sebep oldu kimse farketmedi sonra kendini gösterdi. Bilgisayarları ekran kartlarını bozmaya başladı. Notch engel olmazmı? Entity 303 Güçlendi Notch engelledi Entity 303 güçlendi Notch engelledi döndü yaşandı yani ama yinede Minecraft Tanrısı oldu.

Gerçekmi bilinemez? Yani.

Kim bu Herobrine?

Ekli dosyayı görüntüle 142481Ekli dosyayı görüntüle 142484

Herobrine ise bir oyun bozukluğu sebebi ile çıktı ve birçok efsanesi var. Kimi der Steve'nin kardeşi uçak düşmesi sebebiyle yaralandı kimi der başka dünyadan geliyor kimi der Notch'in kardeşi kimi der Notch yapıyor kimi der neler neler.

Bu herobrine bildiğin çok kötü işler yapıyor gerçek doğrulandı yani. Zaten Removed Herobrine diyor gerçek olduğunun kanıtlarından biri yani Notch söylemş arkadaş buda Bilgisayarı bozar ekran kartını bozar oyunu çökertir Entity 303 veya diğer tanrılarla kavga ettiği söyleniyor yalnız Tanrı derken oyunun tanrısı olarak diyorum yanlış algılamayın.

Ekli dosyayı görüntüle 142486

Kim bu Yranib?

Bu da efsanelere göre mağarada vb. çıktı ama orjinal olarak şu : Bir kişi oyuna singleplayerden girmiş ilk gören kişi ilk görünmesi singleplayer ismi gözükmeyen bu varlık spam attı ve adam what the fuck diyor. Adama kendisine yardım etmeye geldiğini ve iyi ve kötü bir şey için gelmediğini söylüyor tıpkı adamın skinine benziyormuş. Forumda bir konu açıp yaymış.Ekli dosyayı görüntüle 142494Ekli dosyayı görüntüle 142495 Karşılık bu şekilde olmuş.

Gizemli bir karakter Oooo?

Ekli dosyayı görüntüle 142496Ekli dosyayı görüntüle 142497Ekli dosyayı görüntüle 142498Ekli dosyayı görüntüle 142499

Kim bu Null?

Gizemli bir varlık fazla efsanesi yoktur. Bilinmez gizemli bir varlık.
Minecraft'ın Tanrılarından biridir buda.
(Tanrı derken Minecraft kurucusu gibi yöneticisi gibi tanrı anlamında yanlış anlamayın.)

İyide bunlar bu Tanrıların amacı ne?

Bilinemiyor.

Sizinle tartışmak istedim bu konuyu görüşlerinizi yorumlarda belirtin.

Hepsi zamanında çocuklar tarafından uydurulmuş söylentilerdir.