Hangisi daha güçlü?

• Herobrine

Kullanılan: 3 100.0%
  • Entity 303

Kullanılan: 1 33.3%
  • Null

• Yranib

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bunların gerçek olma olasılıgı benim selena gomez ile evlenip 20 tane çocuk yapma olasılığımdan daha düşük ben bunu diyim siz anlayın ekran kartı bozuyor diyor imkansızın ötesinde :D

BayScript

! iMatkapYT#1672
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bunların gerçek olma olasılıgı benim selena gomez ile evlenip 20 tane çocuk yapma olasılığımdan daha düşük ben bunu diyim siz anlayın ekran kartı bozuyor diyor imkansızın ötesinde :D
bilader senin varya çok büyük bi konu yazıyordum bildirim geldi emek boşa gitti :(

ZeroTwo31

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunlar empeyalist "köpeklerin" hizmetkarları. Bunlara kulak asmayın, biliyoruzki bu 4 varlııkta hakk-ı rahmetine kavuşacak ve kurtuluş günü başlayacak.
(!) (ulen böyle emperyalist diyip dalga geçince mutlu oluyom :D)

EnesFearless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O mojangın küçük bir geçmişe göndermeli esprisi
Konuya pek bakmamıştımda resmi olarak yazmış bulunuyor eğer espri yapsaydı bunu belirtdi zaten.

Bak cidden bu senin sıkıntın benim değil bak bir daha okurmusun efsaneye göre diyorum bunları okursan anlarsın ne dediğimi ayrıca bu dediklerimi cidden araştırırsan bulursun. Hayır Notch olsan hak vericeğimde yani Notch değilsin. Nerden bulduysan kaynağını söyle bizde öğrenelim.

Hepsi zamanında çocuklar tarafından uydurulmuş söylentilerdir.
Çocuklar öylesine çıkartmış olabilir evet ama bunu kimse bilmiyor ayrıca Herobrine'nin olduğunu biliyoruz zaten mesajlarımdada okumuşsundur Removed Herobrine olayını.

Ekli dosyayı görüntüle 142505
"-da" ayrı. Room anlamıyla oda sandım. ._.
Kusura bakma benim sorunum.

Herobrine ile Entity 303 tanıdık da diğerleri yeni yetme galiba. Duymadım önceden.
Bende araştırıp bulmuştum direkt arama motoruna Yranib vb. yaz çıkıyor.

Herobrine ile Entity 303 tanıdık da diğerleri yeni yetme galiba. Duymadım önceden.
Bu arada konumu okuduğunuz, önem verdiğiniz ve yorum yaptığınız için teşekkürler. Bir yetkilinin konuma bakması beni sevindirdi. :)

EnesFearless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
herobrine olmadığı için sana inanmıyoruz
Nereden biliyorsun? Nereden geliyor bu kaynak? - Removed Herobrine yazısını hiç okumayı denedinmi? Belki okursan yardımcı olur.

Aklıma çocukluğum geldi 6 arkadaş bahçede toplanıp çardakta Minecraft PE oynardık bir koyunun yürüme sesleri gelirdi o zamanda map küçüktü sesler çok yüksekti tüm sesler duyuluyordu telefonun başında "Eğeğeğ hirobırayn" diyip çığlık atardık ailemizin bizim şizofren olduğumuzu düşünmesini sağlayan şeydir :( (Ne anlattım demin ben?)
Güzel bir anıymış bizimle paylaştığın için teşekkürler. :)

Eee yazdığım şeyi bir daha okur musun?
İnan bana aynısı banada oluyor. :(

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
enesciğim belli ki yaşın küçük bu hikayeler bizim geçmişte insanları korkutmak için oluşturduğumuz efsaneler sadece, kaldı ki o kadar gelişmiş bir yapay zeka yapmak şimdinin teknolojisi ile (üstelik java dilinde) zorken 2012'de minecraft daha betadayken mümkün değildi

NOT: "-Herobrine kaldırıldı" yazıları geyik olması için yazılıyordu

mealican

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
enesciğim belli ki yaşın küçük bu hikayeler bizim geçmişte insanları korkutmak için oluşturduğumuz efsaneler sadece, kaldı ki o kadar gelişmiş bir yapay zeka yapmak şimdinin teknolojisi ile (üstelik java dilinde) zorken 2012'de minecraft daha betadayken mümkün değildi

zombiler gibi yapsınlar o zaman işleri ne

EnesFearless

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Yaşın küçük mü? Bunu hala tartışan 16 - 22 Yaş arası var. - Herobrine Kaldırıldı geyik olması için yazıldıysa açıklamanın linkini verebilirmisin lütfen?