1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Minecraft sunucularıyla, Minecraft eklentileriyle veya Minecraft modlarıyla ilgili konuların bu bölüme açılması yasaktır. Oyunda yaşadığınız crash, donma, kasma, dünya oluşturma, doku (texture) sorunları vb. sorunlar hakkında olan konularınızı buraya açabilirsiniz. Satın aldığınız Minecraft premium hesapları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz. Eğer nereye konu açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'nden konunuzun nerede olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Forum Destek Bölümü için tıklayın.

Öldükten Sonra Eşya Kaybetmeme

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve 61kkkk tarafından 4 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.
  1. 61kkkk Ağaç Yumruklayıcı

Reklam
    Beyler diyelim ki ben bir server kurdum ve öldükten sonra eşya kaybetmek istemiyorum :D yada survival oynuyorum bunun için bi kod mu var yoksa plugin mi indirmem lazım ? Yardım edenlere sonsuz teşekürler.

2. BaanKaii Kızıltaş Madencisi

Steam:
    BaanKaii
    Konsola şunu yaz; /gamerule keepInventory true yazarsan ölünce eşyalar gitmez ve levelinde sabit kalır.Yada harita modunu adventure yap aynı şey.

3. 61kkkk Ağaç Yumruklayıcı

Teşekür ederim bide ben mesela hamachili server kurdum nasıl op yapcam kendimi server'e yazınca direk oluyomu yoksa başka bir şey varmı.

4. 61kkkk Ağaç Yumruklayıcı

Aga işte ohani ben korsan oynuyom ondan :D Hamachili serverde'de işe yarar dimi ?

5. BaanKaii Kızıltaş Madencisi

Steam:
    BaanKaii
    Vanilla bukkit-tekkit herbirinde çalışır bu kodlar

6. RyuLord Kömür Madencisi

./gamerule keepInventory true yapın gitmez

7. son_savasci Kızıltaş Madencisi

PSN:
    Tek_MC_Oynarim
    Xbox:
    Tek_MC_Oynarim
    Steam:
    Tek_MC_Oynarim
    Minecraft:
    son_savasci
    /op nick

örn:
    /op Suku
    böyle yapınca suku adlı oyuncuyu op yapmış olursun.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş