• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Gamer Türkiye olarak iyi tatiller dileriz. Tatil boyunca yapacağımız etkinliklerden haberdar olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden hoş çekilişlere, yarışmalara, turnuvalara ve etkinliklere katılmak için takipte kalın!

[ÖN KONU] Buscuss Craft - Elementlerin Ustası Ol

Mesajlar
339
Beğeniler
169
Puanları
1,280
Minecraft
Xosmuits
#1

KSdIWf.png

Buscuss Craft Avatar Sunucusu
Öncelikle tüm forum sakinlerine merhabalar. Her şeyden önce belirtmek isterim ki bu sadece sunucu açılmadan önce bilgilendirme yapılmak amacıyla hazırlanmış bir ön konudur, asıl konu açılıştan 1 hafta önce paylaşılacaktır. Şimdi konuya giriş yapabiliriz. Bildiğiniz üzere uzun bir süre boyunca bu sunucu için çalıştık. Bazen başımıza talihsiz olaylar gelip sunucu kapansa da yine de hala dimdik ayaktayız ve sunucuyu siz oyuncularımızın hizmetine sunmak istiyoruz. İsterseniz ekibimiz hakkındaki diğer bilgilere geçelim.

Neden Biz?
Galiba öncelikle siz sevgili oyuncularımızın bu sorusuna cevap vermemiz gerekiyor. Bizler 6 yıllık bir deneyime ve tecrübeye sahibiz. Elimizden geldiğince oyuncularımıza en iyi tecrübeleri sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Oyuncularımız ise bizi bu serüvende yalnız bırakmayıp bize destek verdiler ve Avatar sunucumuzun gitgide büyümesini sağladılar. Onlar sayesinde en büyük Avatar sunuculardan biri haline geldik. Sırf onları daha fazla memnun etmek için sunucumuza kendimiz tarafından kodlanan birçok yeni yetenek ekledik ve oyuncularımızın gönlünü hoş tutmayı başardık. Sadece bu kadarla da kalmadık. Sunucumuzda bulunan Etkinlik Havuzu ile birçok oyuncumuza kaliteli bir tecrübe yaşama fırsatı sunduk. Eğer sunucunun bu kısmı bile ilginizi çekmişse devam edelim.


Sunucu Hakkında
Avatar dendiğinde Cem Yılmaz'ın tahta esprisi eminim ki aklınıza gelmiştir. Ama olay bundan çok daha farklı. Avatar'ı elbette hepiniz duymuştur. Birçoğunuz element kullanan kişilere eminim ki özenmiştir de. Peki bunu gerçekten Minecraft ile tecrübe etmek nasıl olurdu? Aynı Avatardaki gibi elementlere hükmedebileceksiniz. Hatta serinin aksine bunun üç katını tecrübe edeceksiniz. Elementiniz sadece savaşlarda yanınızda olmayacak. Ayrıca hayatta kalmak için bile elementinizi kullanmanız gerekecek. Bakalım asit yağmurları, ay ve güneş tutulmaları gibi birçok şeyden nasıl kaçıp hayatta kalacaksınız?


Sunucu Bilgileri
16 GB DDR4 Ram
1GBit/s Bant Aralığı
1 Tbps+ DDoS Koruması
3.1 Ghz'a varan bilgisayar çalışma hızı
Açılış Tarihi: 1 Temmuz (Bu tarih ileri ya da geri alınabilir. Bilgilendirme için Discord sunucumuza katılmayı unutmayın.)


Yeteneklerden Kareler
Eğer sunucumuz ilginizi çektiyse biraz daha sunucu hakkında bilgi sahibi olmanız için yeteneklerden küçük küçük kareler işinizi görecek. Aşağıdan bu konuyla ilgili birçok fotoğrafa ulaşabilirsiniz.

Ayrıca son olarak eski konumuzun linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tüm yeniliklerden haberdar olmak için Discord sunucumuza katılmayı unutmayın!
Resme tıklamanız yeterli.

images.png

(Discord - Free voice and text chat for gamers)​
 
Son düzenleme: