Önerebileceğiniz Hayatta Kalma Oyunu Var Mı ?

Dante23

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, hayatta kalma oyunlarını fazlasıyla seven birisiyim ve sektördeki birçok popüler oyunu da oynadım. (Dont Starve, Rust, Minecraft, Unturned, Terraria, Frostpunk, The Forest, This War Of Mine vb) Şu anda ise oynayacak oyun bulamıyorum. Sizlerden ricam kimsenin bilmediği, fazla popüler olmayan hayatta kalma oyunları önerebilirmisiniz? Sistem özellikleri vs farketmez. Oyun olarak mümkünse yaratıkların vs fazla olmadığı oyunları önerebilirseniz memnun olurum.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Darkwood

Neo Scavenger (En zoru)

Kenshi

Neo Scavenger yaratık pek yoktur, izometrik bakış açısında point and click şeklinde oynarasın. Sağlam grafikler güzel dövüş mekanikleri bekleme. Bu oyun doruklarına kadar hayatta kalma

Darkwood içinde canavarlar olmasına rağmen çok güzel bir hayatta kalma oyunudur. Her saniye gerim gerim gerer insanı.

Kenshi'yi kendim oynamadığım halde kesinlikle öneririm. Piyasada buna benzer başka hiçbir oyun yok. Oyunda kesinlikle ne istersen onu oluyorsun ve koskoca bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyorsun. Hatta öyle ki eğer olurda banditlerin eline falan düşersen köle olarak pazarda satılabiliyorsun. Şehir kurmaktan tut ticarete, belli başlı konular üzerine eğitim almaya koloniler kurmaya kadar her şey var. Dövüş sistemi se acayip iyi, savaş sırasında bacağını kolunu kaybetme riskin vae bu yüzden dövüşmeden önce iki kere düşünmen gerekiyor. Hatta diğer önerilerimi boş verip direk bundan başlayabilirsin.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Stranded deep kesinlikle tavsiye ederim güzel bir oyun.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ark survival evolved
tomb raider
green hell
ve minecraft :kaplum:

Pesleke42

RedStrafe!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, hayatta kalma oyunlarını fazlasıyla seven birisiyim ve sektördeki birçok popüler oyunu da oynadım. (Dont Starve, Rust, Minecraft, Unturned, Terraria, Frostpunk, The Forest, This War Of Mine vb) Şu anda ise oynayacak oyun bulamıyorum. Sizlerden ricam kimsenin bilmediği, fazla popüler olmayan hayatta kalma oyunları önerebilirmisiniz? Sistem özellikleri vs farketmez. Oyun olarak mümkünse yaratıkların vs fazla olmadığı oyunları önerebilirseniz memnun olurum.
Starbound oynayabilirsin.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ARK Survival Evolved kesinlikle!

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
7 days to die kesinlikle göz at.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Space Engineers.

SecretOfficial

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba, son zamanlarda youtubede karşılaştığım Minecrafta benzeyen *Mini World* adlı oyunu önerebilirim

Yeni ve ünlü bir oyun

destroyer01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
The Long Dark oynayabilirsiniz tarzınıza uyacağını düşünüyorum, hem yeni bölümde (The Long Dark 3. bölüm) 22 ekimde çıkacakmış, senaryosuyla birlikte gayet güzel bir oyun.