Özelleştirilmiş inek sistemi - Sınırsız süt ineği ekle - Kolay admin paneli

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
(Sistem güncel tanıtımı yukardaki videoda yansıtılmıştır.)
Özelleştirilmiş inekler!
Ne işe yarar?
Oyuncuların, paralarını rahatça harcayabileceği ve aktif iksir kullanımını sağlayabileceği bir sistem sağlar. Oyuncular, envanterinde tek tek iksir ayarlamak yerine sizin belirlediğiniz iksir kombinlerini, inekler sayesinde elde edebilir.
Kaç adet özel inek oluşturabilirim?
Sınırsız. Kolay kullanımlı admin paneli sayesinde dakikalar içerisinde istediğiniz kadar özel inek oluşturma hakkına sahipsiniz.
Yanlış kombinasyonda bir özel inek eklersem ne olacak?
Merak etmeyin, listeden çıkardığınız özel inekler artık önceden belirlediğiniz özellikleri oyunculara sağlayamayacaklar.
Ücretlendirmeler
Mobil ödeme dışında her türlü ödeme yönteminde 20TL, mobil ödemeyle de 30TL.
Lag yapmaz mı?
Kesinlikle hayır. Sistemin en çok vakit harcayan kısmı performans geliştirmesiydi. Şu an 146 satırla ve sadece 7 veri girdisiyle çalışıyor.
7 veri girdisi neler:
  • Kaydedilmiş inek sayısı
  • Kaydedilmiş inek isimleri
  • Kaydedilmiş inek efektleri, efekt dış isimleri ve efekt süreleri
  • Yöneticinin editör durumu
  • Kaydedilmiş inek fiyatları
Ücret niye çok pahalı?
Açıkçası, çünkü ben harcadığım vakte karşılık böyle bir fiyat biçtim; istemeyen almaz, bence gayet basit. :)
Hangi sürümlerde çalışır ve gerekli eklentiler neler?
Bensku fork dev25 üstündeki tüm sürümlerde çalışır ayrıca sistemin çalışması için sunucunuzda bir ekonomi eklentisi bulunmalı (Essentials, iConomy, gMoney, TNE vb.), Vault bulunmalı ve TuSKe bulunmalı.
Nasıl satın alabilirim?
Buraya tıklayarak benimle forum üzerinde özel konuşma başlat. En geç birkaç saat içerisinde sana geri döneceğim. Ayrıca özel konuşma üzerinden soru da sorabilirsin, nasıl istersen! :)
Konumu incelediğiniz için teşekkür ederim ve iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Projeniz güzel, kolay admin paketi olması yeni başlayanlar için birebir. Tebrikler efendim :şapka:

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Çook güzel olmuş ama birazcık op olmuş gibi sanki.

Vearthx

“Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez.”
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Survival sunucular için gayet gideri olan bir sistem fakat 20TL fazla olmamış mı ? Bu devirde skript kodlayanlar çoğaldı neredeyse çoğumuzun yapabileceği bir sisteme benziyor o yüzden fiyat biraz daha düşük olsa daha iyi olabilir.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Survival sunucular için gayet gideri olan bir sistem fakat 20TL fazla olmamış mı ? Bu devirde skript kodlayanlar çoğaldı neredeyse çoğumuzun yapabileceği bir sisteme benziyor o yüzden fiyat biraz daha düşük olsa daha iyi olabilir.
Bazen, olay yapmak ya da yapabilmek değil. Para vererek kendi harcadığın vakitten tasaarruf etmektir. Ayıracak vakti olmayanlar 20TL verip iki tane komut kullanarak istediği şekilde ayarlayabilirler. Ayrıca bu devirde 20TL bence fazla değil, bazı insanlar bir paket sigaraya bu kadar para veriyor zaten. Konuda da yazdığım gibi isteyen 20TL'ye alabilir, 20TL'yi fazla görüp kodlamayı bilen kişi de iki saatini ayırıp bunun manuel halini yapabilir. İncelemen için teşekkür ederim. :)

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fikir gayet hoş olmuş, o chatten inek oluşturmayı değiştirsen daha iyi olur, gui tabanlı yapmalısın bence, karmaşık değil ama tasarım olarak hoş durmuyor chat editorü

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
fikir gayet hoş olmuş, o chatten inek oluşturmayı değiştirsen daha iyi olur, gui tabanlı yapmalısın bence, karmaşık değil ama tasarım olarak hoş durmuyor chat editorü
İsim belirlemek, iksir ismi girmek için tabela açtırtmam gerekirdi ve fire regeneration gibi uzun isimli iksirlerde de tabela sorun olur, bu yüzden eninde sonunda chat editörüne bulaşmam gerekecekti ben de tamamını chat editörü yaptım. Yorumun için teşekkür ederim. :)

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim belirlemek, iksir ismi girmek için tabela açtırtmam gerekirdi ve fire regeneration gibi uzun isimli iksirlerde de tabela sorun olur, bu yüzden eninde sonunda chat editörüne bulaşmam gerekecekti ben de tamamını chat editörü yaptım. Yorumun için teşekkür ederim. :)
tabela değilde anvil ile yapılabilirdi

iTaKka_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekten başarılı bir sistem ellerinize sağlık :)