Okulda İşlediğiniz En Saçma Disiplin Suçu

Latash

Sudan Çıkmış
Sunucu Partneri
En iyi cevaplar
0
Merhaba Forum Gamer ailesi. Okulda işlediğiniz en saçma disiplin suçu neydi? Veya hayatınızda hiç disipline gittiniz mi? Ben hayatımda hiç disipline gitmedim lakin bir zamanlar bizim kantinin servis kapısında bulunan cam kırık bir şekildeydi. Bundan dolayı da bir kere üzerine ayağım geldiği için tamamen kırılmıştı ve parasını ben ödemek zorunda kalmıştım.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Disiplin kurulunda üyeydim, Onur kurulu başkanıydım ve muşta yakalatmıştım.

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neymiş okulda sigara içmek yasakmış​

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Hiçbir ceza almadım şu ana kadar :D Ya da bir hoca bana kızmadı. Uslu bir çocuk olduğumdan değil, gizlenmekte iyiyim. B) Ama yine de sınırı aşıp saçmalamadım. Kuralların %85'ine uyuyorum :I

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Okula neden okey takımı götürmek yasak olur ki?
101 oynıyacaktık sadece

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sinek ilacı getirdiğim için yemiştim.

Garip, sınıf sineklerle doluydu. :/

MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Diğer sınıfın kapısını çalmak, örtmek suçundan yiyecektim fakat, arkadaşlarım geldi ve "o yapmadı" biz yaptık dediler.

Müdür kağıda yazıyor diyorki "sınıfın kapısını çalmak" biz sandık eve götürdü :D

Antnms

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yılan sesi çıkardığımız için tüm sınıf disipline gitmiştik dincimiz tıss sesini duyunca çıldırıyodu kendini yerlere felan atıyodu bizde hoca arkadayken öndekiler tısıldıyodu hoca öndeyken arkadakiler. sonra öğrendik ki tüm sınıf disipline gitmişiz.

MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yılan sesi çıkardığımız için tüm sınıf disipline gitmiştik dincimiz tıss sesini duyunca çıldırıyodu kendini yerlere felan atıyodu bizde hoca arkadayken öndekiler tısıldıyodu hoca öndeyken arkadakiler. sonra öğrendik ki tüm sınıf disipline gitmişiz.
Garip :D

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ha ha, 7.Sınıf da 1.Dönemin son yazılısında (2.yazılı) ''Kıyamet Koptu Mu İnsanlar Nerede Toplanacak'' sorusuna 'Cumhuriyet Meydanı' yazmıştım. Sonra tutanak yedim. Neymiş de dini değerlerle dalga geçmişim.
Okulda biraz dinci bir okul.

MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ha ha, 7.Sınıf da 1.Dönemin son yazılısında (2.yazılı) ''Kıyamet Koptu Mu İnsanlar Nerede Toplanacak'' sorusuna 'Cumhuriyet Meydanı' yazmıştım. Sonra tutanak yedim. Neymiş de dini değerlerle dalga geçmişim.
Okulda biraz dinci bir okul.
:D