• rabisu

Hytale Türkiye
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

Satılık #Olmypos Build Team # Faction Spawn

bydemir06

Lapis Toplayıcısı
Satıcı
Cesaret
Ruh Hali
Harita oluşturucu ; bydemir06
Render; sanguis
Yardımcılar ;
Vithreon ( Dream Team)
CanDzl (Olympos Build Team)
Terraformer ;
Shi ( Dream Team)

Harita yapımında yanımda olup yardımcı olan tüm herkese yanımda oldukları için teşekkür ediyorum.
:) Konu tasarımını ben kendim istemedim. :D

Resimlere geçelim direk ;
Faction spawn 1.png

Faction Spawn 2.png

Faction spawn 3.png

Harita içinde olan warplar ;
1 Kasa
2 Spawn
3 Hammadde
4 Mob Arena
5 Lapis
6 Arena
7 Market
8 Parkur
9 Labirent
10 Duyuru alanları
11 Pazar alanı

Fiyat hakkında bilgi almak ister iseniz ; discord veya forumdan p.m atarak ulaşa bilirsiniz;

Moderatör tarafından düzenlendi:

Ferdifalanfilanx

Fscoiety
Sponsor
Kıdemli Editör
Özel Üye
Metanet
Ruh Hali
Başarılı buldum boş bir vakitte sizinle tanışmak isterim.o süreye kadar böyle başarılı şeylerin çıkacağına eminim.

bydemir06

Lapis Toplayıcısı
Satıcı
Cesaret
Ruh Hali
Başarılı buldum boş bir vakitte sizinle tanışmak isterim.o süreye kadar böyle başarılı şeylerin çıkacağına eminim.
Teşekkür ederim. Eskilerden burada çok fazla yapılar paylaşılırdı ve mimari anlamda öncü bir forumdu "Ronin" takımının dağılması ile bu forum ölmeye başladı mimari anlamda geri toparlanmaları ümidi ile. :) Bizde gelelim ve tozları alalım dedik puuuuuuffffffffff ;)

AeroCS

Sudan Çıkmış
Ruh Hali
Kendini çıkar artık gün yüzüne, toprak altında kala kala çöplük oldu buralar. Güzel bir çalışma :asık:

Natrotm

Demir Madencisi
Cesaret
Ruh Hali
Yine döktürmüşsün eline sağlık, uzun süredir yoktun tekrar hoşgeldin foruma :cay:

DonsuzTurkk

Play.RedGamer.XYZ
Sponsor
Özel Üye
Ehemmiyet
Hoşuma gitmişti bu map.
Bazı sebeplerden kullanamadım ama olsun. :)

Almanızı tavsiye ederim.
Bu arada @bydemir06 tekrardan hoş geldin. :şapka:

LavivaSurvival

IP:152.89.245.40:40172
Sponsor
Ruh Hali
Çalışma güzel olmuş.
harita içindeki warplarıda merak ettim keşke onlarıda paylaşsaydınız.​

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Güzel görünüyor fakat bu kadar büyüklükte harita yapılması aşırı gereksiz. Minimal ve daha güzel şeyler ortaya çıkar. Ne kadar şehvete baksak da oyuncuların spawnda gezmek istemediğiniz biliyorum. Başarılar :)

Ruh Hali
Merhaba gayet kaliteli çok büyük bunu ayrı ayrı bölüp galaxysi gibi yapsaydınız çok güzel olurdu milletin çok dikkatini çekerdi ama olsun bu halide güzel harika işler çıkarcağınızdan eminim birde resimlerde shader varmı varsa rica etsem shader ismini söylermisiniz

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
Kabiliyet
Güzel görünüyor fakat bu kadar büyüklükte harita yapılması aşırı gereksiz. Minimal ve daha güzel şeyler ortaya çıkar. Ne kadar şehvete baksak da oyuncuların spawnda gezmek istemediğiniz biliyorum. Başarılar :)
Büyük harita da gezmek istemeyen oyuncular alternatif olarak /warp komutu ile ışınlanma noktalarına ışınlanıyorlar, sorun ne? Işınlanma noktalarını bir harita da toplayınca mecburen harita büyük oluyor.

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Büyük harita da gezmek istemeyen oyuncular alternatif olarak /warp komutu ile ışınlanma noktalarına ışınlanıyorlar, sorun ne? Işınlanma noktalarını bir harita da toplayınca mecburen harita büyük oluyor.
Survival kategorisine yıllarımı verdim. Oyuncuların sadece /warp gibi komutlara bakmadığından adım kadar eminim. %75lik kısım warpla bile uğraşmak istemiyor. Ufak bir alan, ufak bir bölüm ve gereken herşeyin bulunduğu yer. Bu konuda bulunan yapıtlar Hub tarzı +1K aktif oyuncusu olup sırf gösteriş için kullanacak sunucular için.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
Kabiliyet
Survival kategorisine yıllarımı verdim. Oyuncuların sadece /warp gibi komutlara bakmadığından adım kadar eminim. %75lik kısım warpla bile uğraşmak istemiyor. Ufak bir alan, ufak bir bölüm ve gereken herşeyin bulunduğu yer. Bu konuda bulunan yapıtlar Hub tarzı +1K aktif oyuncusu olup sırf gösteriş için kullanacak sunucular için.
Sunucuda 15 kişi oynayacaksa tabii ki yaparsınız küçücük alan. Bir oyunda harita ne kadar büyükse oynanış süresi artar, yeni şeyler keşfedilmesi ile birlikte süreklilik de artar. Gta 5 de harita çok büyük diye haritanın sadece %25 lik kısmında oynamıyorsundur umarım. O gibi tekli oyunculu oyunlarda bile tek başınayken sana verilen haritanın büyüklüğüne bir bak, bir de onlarca yüzlerce kişinin oynayacağı haritanın büyük olmaması gerektiğini savunuyorsun. Bence daha çok yıllarını vermelisin ama sadece survival katagorisine değil. Türkiye'deki en iyi sunucular en gösterişli olanlar bunu unutma!

İnfumia

Server Team
Sponsor
Cesaret
Sunucuda 15 kişi oynayacaksa tabii ki yaparsınız küçücük alan. Bir oyunda harita ne kadar büyükse oynanış süresi artar, yeni şeyler keşfedilmesi ile birlikte süreklilik de artar. Gta 5 de harita çok büyük diye haritanın sadece %25 lik kısmında oynamıyorsundur umarım. O gibi tekli oyunculu oyunlarda bile tek başınayken sana verilen haritanın büyüklüğüne bir bak, bir de onlarca yüzlerce kişinin oynayacağı haritanın büyük olmaması gerektiğini savunuyorsun. Bence daha çok yıllarını vermelisin ama sadece survival katagorisine değil. Türkiye'deki en iyi sunucular en gösterişli olanlar bunu unutma!
Ben öyle olduğunu düşünmüyorum, tabii ki sizin düşüncenizdir. Saygı duymak düşer bana. Fakat kendi deneyimlerim ve incelemelerim sunucunda bu tip haritaları kullanan sunucuların genelde Hub kategorisinde ve ek olarak çok yüksek aktif oyuncularda olduğunun kanaatindeyim. Ek olarak Gta 5 tarzı oyunları hiç oynamadım, oynamayı da pek düşünmedim. Burası Minecraft olduğuna göre bunu örnek vermeniz bir hayli saçma olmuş. Tatlı tartışma havasındaki sohbetiniz için teşekkür ederim. İyi akşamlar :)

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
Kabiliyet
Ben öyle olduğunu düşünmüyorum, tabii ki sizin düşüncenizdir. Saygı duymak düşer bana. Fakat kendi deneyimlerim ve incelemelerim sunucunda bu tip haritaları kullanan sunucuların genelde Hub kategorisinde ve ek olarak çok yüksek aktif oyuncularda olduğunun kanaatindeyim. Ek olarak Gta 5 tarzı oyunları hiç oynamadım, oynamayı da pek düşünmedim. Burası Minecraft olduğuna göre bunu örnek vermeniz bir hayli saçma olmuş. Tatlı tartışma havasındaki sohbetiniz için teşekkür ederim. İyi akşamlar :)
Her oyunun harita sistemi vardır ve bu sistemde belli başlı standartlar olur. Sadece gta 5 değil günümüzde çıkan oyunların harita büyüklüğünü görüyoruz, tam da oyuncuların sevdiği gibi neredeyse açık dünya. Harita küçük olursa yapılabilecek şeyler az oluyor.