OP Skyblock sunucusu alımları.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, ben Kayra. Bir kaç büyük sunucuya kuruculuk yaptım. Talihsiz olaylar yüzünden kapandılar. Yeni bir op skyblock sunucusu açacağım. Gerçekten vakti olan ve vaktini ayırabilecek olgun insanları bekliyorum. Lütfen alttakı bölümleri doldurun.

Isim:
Günde kaç saat sunucuda kalabilirsiniz:
Oyunda hangi saatler aktif olursunuz:
Kendinizi kısaca tanıtın:(Çok önemli)
Neden sizi seçmeliyim ?(Çok önemli)
Discord adresiniz:

Basvurular rehberlik icindir.

Bunlari yazdiktan sonra discord hesabimiza istek yollayin lutfen. Kayra#3280

Selaus

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba Kayra;
seni ICENW sunucundan tanıdım bundan galiba 1-2 yıl önceydi çok güzel bi sunucuydu gerçekten eğlendiğim tek sunucu diyebilirim aslında.
Şimdi tekrardan bir girişim yapacağını duymak beni sevindirdi. Önceki sunucularının neden kapandığını bilmiyorum ama ICENW'nin kapanması ben gerçekten çok üzmüştü :(
Adım Selçuk, 18 yaşındayım ve ortalama 6 yıldır Minecraft oynuyorum. Bazı önemli sunucularda rehberlik ve yöneticilik yaptım.
Günde kaç saat aktif kalabileceğim biraz değişir ama bana verilen işe önem veren biri olduğum için ort. 7-8 saat aktif olurum bu rakam haftasonları çok daha fazla olur tabikide. Hafta içleri 16.00 ile 22.00 arası aktif olurum bu süre tatillerde ve haftasonlarında 11.00-01.00 arası olur.
Kendimi kısaca tanıtmam gerekirse de öğrenciyim Ankara'da yaşıyorum cana yakın ve arkadaşlık kurmayı seven biriyim aslında. Ayrıca çok sağlam bir sabrım da vardır bu sunucularda çok lazım oluyor :habersiz:
Beni neden seçmelisin konusuna gelirsek te aslında ben de bu işlerle uğraşmayı zamanında denediğim için seni anlıyorum çok emek verdiğin bir sunucuya birini alırken tereddütlü oluyorsun ama ben gerekse sabrımla oyunculara yardımcı olabilir hatalarında gerekeni yapabilir, bir süre yöneticilik yaptığım için de bilgimle acemilik yapmam. Ayrıca sunucuya gelişmesi ve her geçen gün daha da büyümesi için zamanımı ayırabilirim :)
Discord hesabım: Selaus#5936 Ben sana arkadaşlık isteği yolladım kabul edersen tanışabiliriz. Yaşıma inanmazsan sesli arayabilirsin de.
Yeni sunucun için gereken girişimini en kısa sürede bekliyor olucammm :asık: