OpenGL hatası alıyorum acil

MrUludag

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle kolay gelsin iyi forumlar benim sorunum ben pcye format attım format atmadan önce sıkıntısız oynuyordum ama formattan sonra ne olduysa oldu opengl hatası vermeye başladı çıldıracağım artık bana bir çözüm bulun ne olursunuz?

Ekli dosyalar

• asdas.PNG
    asdas.PNG
    29.7 KB · Görüntüleme: 193

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Arkadaşlar öncelikle kolay gelsin iyi forumlar benim sorunum ben pcye format attım format atmadan önce sıkıntısız oynuyordum ama formattan sonra ne olduysa oldu opengl hatası vermeye başladı çıldıracağım artık bana bir çözüm bulun ne olursunuz?
Ekran kartı sürücüsünü kurmalısın.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
kankam aygıt yöneticisinden güncelle diyorum zaten güncel diyor daha ne yapmalıyım ?
OpenGL olmadığı için hata veriyor. Bildiğin üzere Minecraft OpenGL kullanıyor. Bunu aygıt yöneticisinden kuramazsın. Çünkü sürücü olması lazım. Aygıt yöneticisinin görevi, sürücüyü güncellemek. Sen olmayan bir şeyi nasıl güncelleyeceksin?

Önce ekran kartını araştırıp onun sürücüsünü web sitesinden indirmelisin. Sonra oyunu test et.

MrUludag

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
OpenGL olmadığı için hata veriyor. Bildiğin üzere Minecraft OpenGL kullanıyor. Bunu aygıt yöneticisinden kuramazsın. Çünkü sürücü olması lazım. Aygıt yöneticisinin görevi, sürücüyü güncellemek. Sen olmayan bir şeyi nasıl güncelleyeceksin?

Önce ekran kartını araştırıp onun sürücüsünü web sitesinden indirmelisin. Sonra oyunu test et.
yok be kankam benim ekran klartım radeon x300/x550/x1050 series artık çookmu eskidi bilmem ama internette de yok işin aslı ne olursun bana bir yol göster be
sen öylşe diyorsun ama bende sürücü yoksa format atmadan öncede yoktu ama nasıl oluyordu da oynuyordum babacım ?