OPSURVİVAL Poyrazcraft.nitrado.net

ASABİz3

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 21380
Ekli dosyayı görüntüle 21381
E m e k le r i n Silinmediği 1 Hafta Durup Kapanmayacak Bir Sunucu

Oyuncuları Saygı Ve Emek Çerçevesinde Oyun Oynatmayı Düşünen Bir Ekibiz

ÖN BİLGİ

Ekli dosyayı görüntüle 21382
✓ Maden Tavukları
✓ Top 5 Sistemi
(Zenginler Ve Katiller Burada Sıralanır)
✓Tamamen Deiştirilmiş Bir Sunucu
✓ Hiç Görülmemiş Efektler
✓ Hiç Görülmemiş Sistemler
✓ Slot Minigames'i
(1000 tl Verip Oyunu Oynuyorsunuz Sansınıza 5000 Tl Çıkabiliyor)
✓7/24 Çalışan Adminler

Ekli dosyayı görüntüle 21383
Kolaylaştırılmıs Sistemlerimiz İle Daha Seri Gelişip Oyununuzu Daha Eglenceliye Çevirebilirsiniz

Oyunumuz 7/24 Destek Kalitesi İle Yaşatılmıştır

Ekli dosyayı görüntüle 21385
Sunucu Versiyonu: 1.8.X
IP Adresi: Poyrazcraft.nitrado.net
Site Adresi: Poyrazcraft.com
Slot: 80
Ram: 4096
Hosting: Nitrado
Ekli dosyayı görüntüle 21386

Ekli dosyayı görüntüle 21391 Ekli dosyayı görüntüle 21390 Ekli dosyayı görüntüle 21389 Resimlerimiz Konuya Sığmadığı İcin Daha Fazla Atamadım Kusura Bakmayın Bu Acemiliğim İcin Birdahaki Reklamda Böyle Bir Hata Asla Olamyacaktır!

Turb0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı çok basit yanlış anlamayın sizin icin söylüyorum kimsenin dikkatini çekmez.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımını hemen geliştirmelisiniz.

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu açmayı bilmiyorken, Sunucu açmanız garibime gitti. :şapka:

Turb0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu açmayı bilmiyorken, Sunucu açmanız garibime gitti. :şapka:
Herkes herşeyde bilgili olması gerekmez yavaş yavaş geliştirebilir sunucu içini görmedik berki başarısı orda bellidir, örnek vericek olursak senin sunucunun sitesini inceledim gördüğüm siteler arası en vasıfsız olanı senin tasarımın 10 11 yaşındaki çocuğun daha genis hayal gücüyle tasarlayabilecegi tarzdan bi site diyebiliriz.

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkes herşeyde bilgili olması gerekmez yavaş yavaş geliştirebilir sunucu içini görmedik berki başarısı orda bellidir, örnek vericek olursak senin sunucunun sitesini inceledim gördüğüm siteler arası en vasıfsız olanı senin tasarımın 10 11 yaşındaki çocuğun daha genis hayal gücüyle tasarlayabilecegi tarzdan bi site diyebiliriz.
Bu forumda bence bi gerginlik var. Sunucu hakkında daha tek yorum yapmadım adam nerden bağladıysa benim siteme bağladı ya :D Oğlum muhabbete gel ya :keyif:

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0
İlk önce konu tasarımı acilen değiştirilmesi lazım birde şuna geliyim hani @EfsaneOyuncuNet demişsin ya site 10 11 yaşında çoçuğun daha geniş hayal gücüyle tasarlayabileceği tarzdan bi site Böyle birtane site yapabilirmisin bizde görelim site 10 11 yaşında çocuğun yapabileceği iş değildir ki birde şuna geliyim Site sunucuyu koruma için yapabilen birseydir veya satış için resmi bir site değil yani
Neyse BAŞARILAR!

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı geliştirilmeli.Konuda herhangi bir fotoğraf açılmamasına rağmen konunun onaylanması garip.Zamanında bi konu açmak için 5 gün beklemiştim birde red veya kabul gibi dönütte olmamıştı herneyse.Daha çok erken geliştirmelisiniz.Başarılar!