Origin is currently not running.

mrdrovis

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar merhaba
Torrent üstünden sims4 indirdim. İndirme sonunda eksik dosyalar vs vardı onlari da indirdim en son 'origin is currently not running. Please make sure that origin is a running before attempting to play sims4' hatası alıyorum. 3 gündür uğraşıyorum. Webde gördüklerim C: de Electronics Art dosyasından sims 4 ü C: ye taşıyorlar açılıyor. Bende electronics art dosyası yok. Ama sims dosyasını C:ye attım. Yine hata veriyor. 25gb indirdi kaç saat sürdü boşa gitmesin yardımcı olursanız sevinirim

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Normalde korsansa destek verme taraftarı değilim ama daha dün bu oyunu bedava dağıtıyorlardı. :D Korsan oyunsa Origin yüklü olmamalı çünkü crackleme işlemini sıfırlıyor.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Korsan olduğu için origin'i algılamıyor galiba.

DarkOnly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Korsan olduğundanda algılamayabilir yazılımında bir sıkıntı varsada torrentedende olabilir , sıkıştırılmış dosyalardada oluyor bende euro truck simulator 2 vardı bende bir türlü dosyaları bulamıyordum bazen tarayıcıdan kaynaklı olarak eksik indirilor bazı şeyler en iyisi sil tekrar yükle eyer yine aynı sorunu yaşıyorsan ilki korsan olduğu içindir origin algılamaz

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Lütfen orjinalini satın alınız.