orjınal mınecraft mı çakma olanı mı?

mınecraft ustası 2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben bir mınecraft kullanıcısıyım
mınecraft tı orjinal oynamamı mı yoksa çakma oynamamı tavsiye edersiniz

burak1533

Marangoz
En iyi cevaplar
0
her zaman çakma kullan tabi oyun çok ucuz deilse gidip bir oyuna 50tl verilmez

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
her zaman çakma kullan tabi oyun çok ucuz deilse gidip bir oyuna 50tl verilmez
korsan yolları seviyorsan tabikide oynarsın ama korsandan nefret ediyorsan orginal al oyun ilk çıktığında 10 dolardı :D hemen aldım o yüzden şimdi 50 tl olmuş :D

mınecraft ustası 2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
haklısınız ama yakında mınecraft 1.4 çıkçakmış oyun harika olcak ve yeni canavarlar eklencekmiş benimki şimdi çakma ama bir sorum var her aymı 20 euro vercem yoksa bir keremi

1efe1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
?
Oyunu alınca Hesabın premium oluyor.(süresiz/sınırsız)1 Kere para veriosun.
mc1.4 versionunu gormek icin force update yapman yeterli.(ki cıktıysa)

Benimkide korsan(herkes oyunu satın alcak die bisey yok)ve oyunda update die bisey var 1.4versionunu gorcen die satın almana gerekyok.

Siz bi Oyun cd si satan biyerden cd aldiniz dileim oyunu orj. mi zannediyorsunuz.
Orj oyun ole 2-5tl deildir.(bellkide vardır ama..)
Kredi kartım olsaydı belki alirdim.:D
Ama bir oyuna para harcamakta hiçte akıllıca değil.

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
?
Oyunu alınca Hesabın premium oluyor.(süresiz/sınırsız)1 Kere para veriosun.
mc1.4 versionunu gormek icin force update yapman yeterli.(ki cıktıysa)

Benimkide korsan(herkes oyunu satın alcak die bisey yok)ve oyunda update die bisey var 1.4versionunu gorcen die satın almana gerekyok.

Siz bi Oyun cd si satan biyerden cd aldiniz dileim oyunu orj. mi zannediyorsunuz.
Orj oyun ole 2-5tl deildir.(bellkide vardır ama..)
Kredi kartım olsaydı belki alirdim.:D
Ama bir oyuna para harcamakta hiçte akıllıca değil.
:) her sürüm paralı olsa bileçıktıkdan 2 gün sonra heryerden indirme linki olur :D ama biz TÜRKLER çok cimriyiz açıkcası :D

AppLy'

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dostum güzel bir başlık aç ve Türkçeyi daha iyi kullanmaya çalış sonra gel burda korsan tanıtım yapma zaten yapımcıya katkıda bulunmak istiyorsan almalısın sadece katkı amaçlı değil korsanla mücadele içinde.Korsan Emek Hırsızlığıdır.

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Dostum güzel bir başlık aç ve Türkçeyi daha iyi kullanmaya çalış sonra gel burda korsan tanıtım yapma zaten yapımcıya katkıda bulunmak istiyorsan almalısın sadece katkı amaçlı değil korsanla mücadele içinde.Korsan Emek Hırsızlığıdır.
ben mi?

ProCrafter34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Orjinal Minecraft ile Crackli Yani çakma minecraft arasında çok azda olsa bir fark var. Orjinalinde Pelerin takmak için fazla uğrasmıyoruz. Ama Çakma olanında Bayağı bi uğrastığımı hatırlıyorum Bildiğim tek fark bu ..

AppLy'

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Orjinal Minecraft ile Crackli Yani çakma minecraft arasında çok azda olsa bir fark var. Orjinalinde Pelerin takmak için fazla uğrasmıyoruz. Ama Çakma olanında Bayağı bi uğrastığımı hatırlıyorum Bildiğim tek fark bu ..
Sen böyle görüyorsun fakat çok yanlış bir düşünce.Korsan oynamak zaten yasalara aykırı.Ve arasındaki fark Premium'da;Skin değiştirebilme,Yapımcıya katkı(Notch reyize :) )
Crackli minecraft ise; -