Ortaçağ Askeri - Bölüm 0

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
C.I.A Araştırma Üssü, Amerika, 2020

BDF kod adlı araştırma sorumlusu Emma Willy, tabutun içinin açılması için ekibine talimat vermişti. Tüm ekip, özel bir odada orta çağdan kaldığı düşünülen bir tabutun içini açmak üzereydiler ve onları camın arkasından izleyen üst rütbeli C.I.A çalışanları vardı. Emma Willy ve bir araştırmacı beyaz masanın üzerinde duran üzerinde tabuta bağlı büyük, siyah bir kılıç bulunan kahverengi tabutun yanına geldiler. Herkes çok heyecanlıydı. Bu tabutun gizemi iki yıldır çözülememişti fakat yaklaşık iki dakika sonra tabutun içi açılacak ve her şey ortaya çıkacaktı. Odada üç kişi vardı. İkisi tabutu açacaktı, diğeri ise anormal bir durumda askeri müdahale uygulamak ve kaçışı kolaylaştırmak için kapının hemen yanında duruyordu. Emma, tabutun sağından diğer araştırmacıysa solundan tuttu. Emma, ondan geriye saymaya başladı ve nefesler tutuldu. Emma saymaya başladı: "On...dokuz...altı...beş...üç..iki..bir!" İkisi hızlıca tabutu kaldırdı. Herkes gördüğü şeye inanamadı. Tabutta beyaz zırhlı biri vardı. Emma yavaşça elini zırha değdirdi ve o an zırh simsiyah oldu. Emma ve karşısındaki araştırmacı geriye çekildi. Kapının yanındaki askerde tetikteydi. Tabutun kapağında duran siyah kılıcın etrafında siyah bir duman oluştu, aynı dumanlar tabutun içindeki zırhtan da olmuştu.

Zırh bir anda tabuttan çıktı ve kılıcı alıp Emma'ya saldırdı. Emma'yı karnından ikiye böldükten sonra sağındaki kadın araştırmacıyı da kafasından ikiye böldü. O sırada asker kapıyı açtı ve tam çıkacakken, zırhlı adam elindeki kılıcı askere attı ve kılıç, askerin sağ ayağının içinden geçerek duvara saplandı. Asker çaresizce zırhlının yavaşça kendisine yaklaşmasını bekliyordu. Camın arkasında kimse kalmamıştı ve asker, ölümüyle başbaşa kalmıştı. Zırhlı, askerin önünde durdu ve korkunç sesiyle: "Ben Ortaçağ Askeri! Bana diz çök insan!" dedi. Asker yerde duran tabancaya atıldı fakat Ortaçağ Askeri buna izin vermedi ve askerin ayağına saplanan kılıcı çıkarıp askerin kafasını bir hamlede ikiye böldü...

@AdexTR @Cullen @Bbatuhanxdm @Majoras @GunWiggle @byElysion @Cranky

daimy2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bence Orta Çağ askerine bir isim vermek gerekiyor, Şakusanto ya ne dersin?

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
bence Orta Çağ askerine bir isim vermek gerekiyor, Şakusanto ya ne dersin?

İsim vermek istemedim. Çünkü; bilinmeyen bir varlık olduğu için ismi de bilinmese daha iyi olur, diye düşünüyorum.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Peki, en çok merak ettiğim soru.
Neden "Bölüm 0"

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
CIA sadece İstihbaharat örgütü değil miydi? Bence FBI olması daha uygundu. Ama yine de hikaye çok akıcı ve duru bir şekilde anlatılmış. Tebrikler.