Orta Çağ Köyü - WhoIsLance

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Ben cidden aşırı zor beğenen bir insanım ama mükemmel olduğunu düşünüyorum. Zaten arka plan bile güzellik katıyor.

xRetro

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Özelden mesaj attım bakarmısınız.

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
çok kötü olmuş hiç beğenmedim, keşke hiç yapmaya kalkışmasaydın vaktini boşa harcamışsın. Emeğine de yazıklar olsun...

Şaka lan şaka :yıkıl: Çok güzel olmuş beğendim. Emeğine sağlık. Haritayı indirme gibi bir imkanımız var mı?
Kolaysa sen yap.

Merhaba arkadaşlar
Bugün bir köy yaptım, normalde aklımda çok daha güzel fikirler vardı gerçekleştirmeye de gerçekleştirirdim fakat üşendim, 4 binalı köy olum idare edin ya işte

Şaka maka çok uzun zaman oldu oyuna girmeyeli, World Edit'in hiçbir şeyini hatırlamıyorum gerçi kullanacak yerde yok evlerin her yeri birbirinden bağımsız
sadece ağaçlar için kopyala yapıştır yaptım. Tek o komutu hatırlıyorum zaten :D

Neyse hadi resimlere geçeyim
Ekli dosyayı görüntüle 73671
Ekli dosyayı görüntüle 73672
Ekli dosyayı görüntüle 73674
Ekli dosyayı görüntüle 73675
Ekli dosyayı görüntüle 73676
Ekli dosyayı görüntüle 73677
Ekli dosyayı görüntüle 73678

Ekli dosyayı görüntüle 73679
Ekli dosyayı görüntüle 73680

Gece 12'de başladım şimdi bitti, yoruldum yani bir yorum atarsınız sizde :D

Ha birde, yapının büyüklüğü ile güzelliği arasında hiçbir orantı yoktur. Detaylar ve estetik olması önemlidir. Az çok tecrübe ettim arkadaşlar, artık ne olur kale yap diyenler olmasın :D

Ağaçları gerçekçi yapman yaptığın buildi iyice güzelleştiriyor. Evlere gelecek olursak evin daha çok çatısı odaklanmış gibi görünüyor. Duvar kısımlarını biraz daha desenleştirebilirsin.

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kolaysa sen yap.

Ağaçları gerçekçi yapman yaptığın buildi iyice güzelleştiriyor. Evlere gelecek olursak evin daha çok çatısı odaklanmış gibi görünüyor. Duvar kısımlarını biraz daha desenleştirebilirsin.

Reyis naptın sen o adam şaka yapmıştı:(
Teşekkür ederim bu arada

Zephryous

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet güzel, efsane olmuş. Eline Sağlık.
İyi günler dilerim.