Ortak,Builder alımı

Sigorta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Sunucu IP Adresi
legendsurvival.keyubu.com
Sunucumuz keyubudan alınmıştır 2 gb ram vardır işler bitince 5 6 gb kadar çıkarılıcaktır
Merhaba arkadaşlar survival sunucu açmayı düşünüyorum bu konuda baya başarılıyımdır deneyimim vardır.
Sunucuma maddi ve manevi açıdan destek olabilecek ortak arıyorum
ayriyetten bir adet builder alımımız var
builder build işini yaptıktan sonra isterse vip isterse vip satıldıktan sonra bir miktar para
istersede modluk verilicektir
isim

deneyim:

Sigorta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Sunucumuza girmeden önce lütfen dorum üzerinden formu doldurun discord üzerinden haber verilicektir.

BaySabırsız

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Duski#9051 Ekleyebilirsiniz Kaç kere sunucu açtım?:5 kere 2 aternos 2 batihost 1 keyubu sunucu açtım ve Tecrübem var ileride ailemlede konuşup maddi destekde bulunabilirim. İsimim Mirac yaş:14 Discord :Duski#9051 Deneyim:%90.

X

xYezen

Ziyaretçi
Duski#9051 Ekleyebilirsiniz Kaç kere sunucu açtım?:5 kere 2 aternos 2 batihost 1 keyubu sunucu açtım ve Tecrübem var ileride ailemlede konuşup maddi destekde bulunabilirim. İsimim Mirac yaş:14 Discord :Duski#9051 Deneyim:%90.
%90 kime göre neye göre biyerinizden sallamayın lütfen bende %100 derim o zaman efsane mimarım kurucuyum opum bötle saçma saçma şeyler yazmayın aternosu sunucu saymanızı bile istemem zaten

Sigorta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
%90 kime göre neye göre biyerinizden sallamayın lütfen bende %100 derim o zaman efsane mimarım kurucuyum opum bötle saçma saçma şeyler yazmayın aternosu sunucu saymanızı bile istemem zaten
bu konuda katılıyorum

X

xYezen

Ziyaretçi
İstersem başvurabilirdim fakat yapmayacağım iyi günler başarılar